تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

📚 خلاصه ای از مقاله تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد:

مشاوره تحصیلی

  تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد مشاوره انتخاب رشته و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد از ساعت 14 روز شنبه 10 تا روز سه‌شنبه 13 مهرماه انجام می شود و نتایج آن نیز روز شنبه 17 مهر 95 اعلام می شود. در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مقطع […]

تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

 تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد از ساعت 14 روز شنبه 10 تا روز سه‌شنبه 13 مهرماه انجام می شود و نتایج آن نیز روز شنبه 17 مهر 95 اعلام می شود.

در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد داوطلبان می توانند انتخاب رشته انجام دهند. حل سوالی که مطرح می شود این است که آیا کسانی که در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد قبول شده اند آیا می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد شرکت کنند؟

در جواب سوال این سوال باید گفت بله کسانی که در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد قبول شده اند می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد شرکت کنند. ولی نکته ای که باید داوطلبانی که می خواهند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد شرکت کنند باید به آن توجه کنند این است که در صورتی که در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد شرکت کنند و در رشته دیگری قبول شوند قبولی در رشته اولی که در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد قبول شده بودند لغو می گردد و فقط مجبور به ثبت نام در رشته قبولی در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه ازاد می باشند.

سوال دیگه ای ذهن اکثر داوطلبان شرکت کننده در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد را به خود مشغول می کند این است که آیا در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد آیا باز هم مصاحبه داریم؟

در جواب این سوال هم باید گفت بله جواب بله می باشد چه داوطلب در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد قبول شود و چه در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد باید در مصاحبه شرکت نماید.

سوال دیگری که خیلی پر تکرار بوده است بین داوطلبان این است که آیا شهریه رشته های قبولی در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با شهریه رشته های قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد متفاوت است؟

در جواب این سوال باید گفت خیر هیچ تفاوتی از لحاظ شهریه بین رشته های قبولی در انتخاب رشته دکتری آزاد و تکمیل ظرفیت دکتری آزاد وجود ندارد.

تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل