سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

کارشناسی ارشد | پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد در موسسات غیرانتفاعی

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد در موسسات غیرانتفاعی

بر اساس بخشنامه وزارت علوم موسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی مجاز می باشند در مقطع کارشناسی ارشد به صورت بدون کنکور دانشجو پذیرش نمایند.

بر این اساس موسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی اقدام به صدور اطلاعیه برای جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور نموده اند.

در این بخشنامه آمده است بدلیل اینکه بسیاری از صندلی های موسسات غیر انتفاعی خالی مانده اند این اجازه به مراکز داده می شود که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد انجام دهند. البته در این بخشنامه آمده است ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد از بین کسانی صورت پذیرد که یا در کنکور کارشناسی ارشد شرکت نکرده اند و یا در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده و پذیرفته نشده اند انجام پذیرد.

البته پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد موسسات غیرانتفاعی باید با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور صورت بگیرد. بدین صورت که داوطلب ابتدا ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد خود را در موسسات غیر دولتی - غیرانتفاعی انجام می دهد و ثبت نام اولیه وی ثبت می گردد سپس موسسات غیرانتفاعی مدارک ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد داوطلب را به سازمان سنجش آموزش کشور برای نظر تایید نهایی ارسال می کنند و نظر نهایی توسط سازمان سنجش ارائه می شود.

شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد مراکز غیرانتفاعی نیز توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد. در زیر متن بخشنامه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد مراکز غیر انتفاعی را می توانید مشاهده کنید.

کارشناسی ارشد بدون کنکور مراکز غیرانتفاعی

 

برای مشاوره تحصیلی و تخصصی درباره ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور و شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد می توانید با مشاوران مرکز در ارتباط باشید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید