سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

تکمیل ظرفیت| تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

طبق آخرین اخبار اعلام شده از دانشگاه پیام نور، ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور در دهه دوم مهر ماه انجام می شود.

داوطلبان شرکت در رشته های بدون آزمون پیام نور می توانند تا زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت رشته های بدون آزمون پیام نور با مراجعه به سایت دانشگاه و یا واحدها و مراکز در سراسر کشور از رشته هایی که ظرفیت پذیرش دارند مطلع شوند.

همانطور که داوطلبان عزیز اطلاع دارند، قبلا پذیرش داوطلبان ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیام نور به صورت بومی انجام می شد، اما در حال حاضر طبق آخرین اطلاعیه، پذیرش داوطلبان شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور به صورت ناحیه ای می باشد.

در پذیرش ناحیه ای داوطلبان شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور، در هر ناحیه داوطلبان شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور، در هر ناحیه داوطلبان سه یا چهار استان عضو آن ناحیه می توانند نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور آن ناحیه اقدام کنند.

به احتمال زیاد در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور رشته های جدیدی نیز ارائه بشود. به داوطلبان عزیز شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور توصیه می شود که تا زمان شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور رشته های جدید مورد نظر را مورد بررسی قرار دهند.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مفید

تکمیل ظرفیت پیام نور

رشته های بدون آزمون پیام نور

تکمیل ظرفیت بدون آزمون پیام نور

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پیام نور

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

تکمیل ظرفیت رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور

انتخاب رشته بدون آزمون پیام نور

انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه پیام نور

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 95

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید