سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت موسسات آموزش عالی غيردولتی ـ غيرانتفاعی مهر 1395

تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت موسسات آموزش عالی غيردولتی ـ غيرانتفاعی مهر 1395

تکمیل ظرفیت موسسات غیر انتفاعی غیر دولتی برای مهر ماه 95 شروع شد. بنا به درخواست بسیاری از موسسات غیر انتفاعی غیردولتی مبنی بر خالی ماندن صندلی ها در این موسسات سازمان سنجش کشور طبق بخشنامه ای ثبت نام تکمیل ظرفیت برای موسسات غیرانتفاعی غیردولتی را آزاد اعلام کرد.

ثبت نام بدون کنکور موسسات غیرانتفاعی:

بر طبق این بخشنامه تمامی کسانی که در کنکور سراسری شرکت کرده یا نکرده باشند مجاز به ثبت نام براساس سوابق تحصیلی موسسات غیرانتفاعی غیر دولتی می باشند. ثبت نام بدون کنکور موسسات غیرانتفاعی از تاریخ 95/07/12 تا تاریخ 95/08/12 انجام می پذیرد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور موسسات غیرانتفاعی:

بر طبق این بخشنامه ثبت نام بدون کنکور موسسات غیرانتفاعی از طریق پرتال خود دانشگاه های غیرانتفاعی انجام می پذیرد و گزینش بر اساس معدل کتبی دیپلم می باشد و داوطلب باید تا آخر شهریور 95 مدرک دیپلم خود را اخذ نموده باشد.

هزینه ثبت نام بدون کنکور موسسات غیرانتفاعی

هزینه ثبت نام بدون کنکور مراکز غیر انتفاعی برابر با 180 هزار ریال می باشد. لذا از پرداخت هزینه بیشتر خودداری کنید.

هر داوطلب فقط مجاز به انتخاب یک دانشگاه و یک رشته می باشد در صورتی که داوطلبی در دو رشته و دانشگاه بدون کنکور ثبت نام کند ، ثبت نام در هر دو دانشگاه لغو می گردد.

برای مشاوره تحصیلی تخصصی درباره لیست رشته های بدون کنکور موسسات غیرانتفاعی غیردولتی و ثبت نام بدون کنکور موسسات غیرانتفاعی می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید