سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت

آزمون MHLE

آزمون MHLE مخفف(Ministry of Health Language Exam) می باشد.

MHLE آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت است که بعضی از دانشگاههای داخل کشور هم مجری آن می باشند از دانشجویانی که متقاضی دوره دکتری رشته های علوم پزشکی برگزار می شود.

دانشجویان زیر مجموعه گروه علوم پزشکی و زیست شناسی که متقاضی شرکت در دوره دکتری می باشند و یا در حال تحصیل دکتری هستند بایستی یک نمره قبولی از آزمون MHLE را به وزارت بهداشت ارائه دهند.

داوطلبان آزمون MHLE در نظر داشته باشند:

- زمان دقیق ونشانی مکان برگزاری آزمون هنگام توزیع کارت ورود به جلسه اعلام وبر روی کارت درج می گردد.آزمون فقط در یک حوزه ودر شهر تهران برگزار خواهد شد.

- برای ورود به جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی الزامی است وهمراه نداشتن هر یک از این مدارک موجب محرومیت از ورود به جلسه وشرکت در آزمون می گردد.

آزمون MHLE

- هر کارنامه دارای یک کد ویژه به نام Certification Code بوده و درستی آن از طریق سایت  (در پیوند دریافت وتایید کارنامه بخش:check certificate validity) قابل استعلام است بنابراین کارنامه چاپ شده با گواهی دیگری برای شرکت کنندگان صادر نخواهد شد.

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE در تاریخ 95/07/29 برگزار خواهد شد.

داوطلبان شرکت در آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات آزمون با مشاورین حرفه ای ما در ارتباط باشند.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

آزمون MHLE

مطالب مفید

آزمون زبان انگلیسی

آزمون زبان انگلیسی عمومی

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت

تاریخ آزمون زبان انگلیسی عمومی

تاریخ آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید