سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

دانشگاه آزاد | لیست رشته های بدون کنکور ورودی بهمن 95

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن

بعد از کنکور سراسری تعدادی از داوطلبان شرکت در دانشگاه آزاد موفق به قبولی در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد نشدند. دانشگاه آزاد در سال های اخیر اقدام به ارائه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد کرده است. ارائه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد و ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده است تا دسترسی آسانتری به انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد داشته باشند.

برای انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد داوطلبان می توانند با مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی هر رشته ای اقدام به ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد کنند. برخی از رشته های ارائه شده در دفترچه رشته های با آزمون دانشگاه آزاد ممکن است در لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد قرار نگیرند و همینطور ممکن است بعضی از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد در لیست رشته های با آزمون دانشگاه آزاد قرار نگیرند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن

اما تعداد رشته هایی که در لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد قرار نمی گیرند محدود است.

به داوطلبانی که مایل هستند در مورد تفاوت رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد و رشته های با آزمون دانشگاه آزاد بیشتر بدانند باید بگوییم که در واقع تفاوتی در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد و رشته های با آزمون دانشگاه آزاد نیست.

داوطلبان رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد که مایل به گرفتن انتقالی و یا تغییر رشته هستند باید بدانند که گرفتن انتقالی و یا تغییر رشته دارای شرایط خاص برای داوطلبان رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد است.

داوطلبان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاورین حرفه ای ما تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن

مطالب مفید

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 95

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید