سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

دانشگاه پیام نور | رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1396

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96

یکی از بزرگ ‌ترین دانشگاه های کشور، دانشگاه پیام نور می باشد که بسیاری از علاقه مندان و داوطلبان را به سوی خود جذب کرده و تحت پوشش قرار می دهد. سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور به صورت نیمه حضوری و یا از راه دور می باشد. در سیستم آموزشی نیمه حضوری دانشگاه پیام نور، یادگیری دانشجویان به صورت دانشجو محور است. به این صورت که دانشجو ممکن است بدون حضور استاد خودش درس را یاد بگیرد و آزمون پایان ترم بدهد. آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور به صورت تستی برگزار می شود. در واقع، در این ‌نوع آموزش می توان کلاس های تدریس را به کلاس رفع اشکال گروهی تبدیل کرد.

دانشجویان دانشگاه پیام‌ نور به دو صورت با آزمون و بدون آزمون می توانند وارد دانشگاه پیام نور شوند. البته در چند سال اخیر، دانشگاه پیام نور داوطلبان را بدون کنکور هم می‌پذیرد و شرط ورود به دانشگاه معدل کتبی پیش دانشگاهی می‌باشد.

www.sanjesh.org

دانشگاه پیام نور در سال 96 اقدام به ارائه رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور کرده است. داوطلبان شرکت در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 می توانند برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 اقدام به ثبت نام کنند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 گسترده است. داوطلبان شرکت در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 می توانند دفترچه های انتخاب رشته دانشگاه پیام نور 96 را از سامانه سنجش دریافت کرده و یا با مشاورین حرفه ای تماس بگیرند.

ما برای شما بهترین انتخاب رشته را انجام می دهیم.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

www.sanjesh.org

مطالب مفید

دانشگاه پیام نور

رشته های پیام نور بدون کنکور

رشته های بدون کنکور پیام نور 96

انتخاب رشته پیام نور بدون کنکور

دانشگاه پیام نور 96

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید