سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

دانشگاه پیام نور | انتخاب رشته فراگیر دانشگاه پیام نور 1395

انتخاب رشته بدون کنکور فراگیر دانشگاه پیام نور 95

یکی از بزرگ ‌ترین دانشگاه های کشور، دانشگاه پیام نور می باشد که بسیاری از علاقه مندان و داوطلبان را به سوی خود جذب کرده و تحت پوشش قرار می دهد. سیستم آموزشی فراگیر دانشگاه پیام نور به صورت نیمه حضوری و یا از راه دور می باشد. در سیستم آموزشی نیمه حضوری فراگیر دانشگاه پیام نور، یادگیری دانشجویان به صورت دانشجو محور است. به این صورت که دانشجو ممکن است بدون حضور استاد خودش درس را یاد بگیرد و آزمون پایان ترم بدهد. آزمون های پایان ترم فراگیر دانشگاه پیام نور به صورت تستی برگزار می شود. در واقع، در این ‌نوع آموزش می توان کلاس های تدریس را به کلاس رفع اشکال گروهی تبدیل کرد.

دانشجویان فراگیر دانشگاه پیام‌ نور به صورت بدون آزمون می توانند وارد فراگیر دانشگاه پیام نور شوند. البته در چند سال اخیر، فراگیر دانشگاه پیام نور داوطلبان را بدون کنکور هم می‌پذیرد و شرط ورود به دانشگاه معدل کتبی پیش دانشگاهی می‌باشد.

www.sanjesh.org

دانشگاه پیام نور در سال 95 اقدام به ارائه رشته های بدون کنکور فراگیر دانشگاه پیام نور کرده است. داوطلبان شرکت در انتخاب رشته بدون کنکور فراگیر دانشگاه پیام نور 95 می توانند برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور فراگیر دانشگاه پیام نور 95 اقدام به ثبت نام کنند.

رشته های بدون کنکور فراگیر دانشگاه پیام نور 95 گسترده است. داوطلبان شرکت در رشته های بدون کنکور فراگیر دانشگاه پیام نور 95 می توانند دفترچه های انتخاب رشته فراگیر دانشگاه پیام نور 95 را از سامانه سنجش دریافت کرده و یا با مشاورین حرفه ای تماس بگیرند.

ما برای شما بهترین انتخاب رشته را انجام می دهیم.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

www.sanjesh.org

مطالب مفید

دانشگاه پیام نور

رشته های پیام نور بدون کنکور

رشته های بدون کنکور پیام نور 96

انتخاب رشته پیام نور بدون کنکور

دانشگاه پیام نور 96

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید