سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

دانشگاه علمی کاربردی | تکمیل ظرفیت کارشناسی 95

به اطلاع كلیه داوطلبان تحصیل در رشته‌های تحصیلی مراكز و واحدهای آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌رساند كه برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با مدرك دیپلم خود می‌توانند با مراجعه به مراكز و واحدهای آموزشی تحت پوشش دانشگاه جامع علمی كاربردی، از رشته‌های پذیرنده دانشجو در این مرحله اطلاع حاصل نموده و با مشاورین ما تماس بگیرند.

1- تمام متقاضیان باید حداكثر تا تاریخ 95/6/31 دارای مدرك سه ساله نظام جدید و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه‌ای باشند. بدیهی است كنترل این مدارك در مركز مورد نظر با دقت نظر بالا صورت می‌پذیرد.

2- هرداوطلب منحصراً مجاز است یكی از كدرشته محلهای مربوط را متناسب با مدرك دیپلم خود كه در جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت نام و شركت در آزمون فوق مشخص شده است انتخاب نماید. این دفترچه در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان موجود است.

3-  هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یك كدرشته محل از یك گروه آموزشی در یك مركز و یا واحد آموزشی باشد. بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دو كدرشته و یا در دو مركز و یا واحد آموزشی، اطلاعات مربوط به ثبت‌نام داوطلب در مركز یا واحد آموزشی دوم حذف خواهد شد. 

4-  كلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست درزمان ثبت‌نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه -تحصیل نداشته باشند.

5- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

مدارك لازم برای ثبت‌نام:

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا مدرک کاردانی یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن.

5- اصل مدرك دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن.

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار

8- مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحات 3و4 دفترچه راهنمای پذیرش مشخص نماید.

برای مشاوره تکمیل ظرفیت با ما تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

مطالب مفید

تکمیل ظرفیت علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت کاردانی

تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید