سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام کنکور دکتری 96 | آزمون دکتری

راهنمای آزمون دکتری آزاد 96

این سوال برای بسیاری از داوطلبان شرکت در کنکور دکتری آزاد 96 پیش می آید که باید برای شرکت در آزمون دکتری آزاد 96 چه شرایطی را داشته باشند؟ پاسخ این است که برای شرکت در آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 داشتن مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای ضروری است. داوطلبانی که می خواهند ثبت نام دکتری 96 را انجام دهند باید حتما تا آخر شهریور 95 مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کنند. البته داوطلبانی که در رشته های ورودی بهمن ماه قبول شوند می توانند تا آخر بهمن ماه 95 مدرک خود را تحویل دهند.

در ثبت نام آزمون دکتری 96، باید بگوییم که این آزمون تفاوت عمده ای با کنکور دکتری 95 دارد و آن تفاوت این است که آزمون دکتری سراسری 96 و کنکور دکتری دانشگاه آزاد 96 با یکدیگر ادغام شده اند. بنابراین داوطلبان شرکت در کنکور دکتری سراسری 96 و داوطلبان شرکت در کنکور دکتری آزاد 96 یکبار در کنکور دکتری 96 ثبت نام می کنند. مقطع دکتری آزاد 96 از مقاطع بسیار حساس می باشد که با مقاطع دانشگاهی دیگر فرق های زیادی دارد. در مقطع دکتری آزاد 96 داوطلبان باید به صورت جدی تر پیگیر ادامه تحصیل خود در مقطع دکتری آزاد 96 باشند.

شرکت در مقطع دکتری آزاد 96 به تلاش بسیار زیادی نیاز دارد که داوطلبان باید برای قبولی خود در کنکور دکتری آزاد 96 این نکته را در نظر بگیرند.

راهنمای آزمون دکتری آزاد 96

قابل توجه داوطلبان عزیز شرکت در کنکور دکتری آزاد 96:

در کنکور دکتری آزاد 96 متقاضیان آزمون دکتری آزاد 96 در نظر داشته باشند که برای ورود به دانشگاه های آزاد  و شرکت در مقطع دکتری دانشگاه آزاد 96، و همچنین شرکت در تمامی رشته ها باید در آزمون ورودی دوره های دکتری شرکت کنند و بعد از قبولی و ثبت نام در این مقطع ادامه تحصیل بدهند. طبق اطلاع رسانی سازمان سنجش زمان برگزاری کنکور دکترای آزاد 96 مشخص شده و از تاریخ 16 آذر ماه آغاز می شود و از طریق شورای سنجش دانشجویی به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون دکترای آزاد 96 میرسد.

سازمان سنجش همچنین اعلام کرد : طبق برنامه ریزی انجام شده به احتمال قوی، ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد 96 از روز 16 آذر شروع می شود. زمان و مهلت ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1396 در ۲۱ آذرماه به پایان می رسد.

زمان برگزاری کنکور دکتری دانشگاه آزاد 1396 روز ۶ اسفند ۹۵ تعیین شده است و به احتمال قوی در این تاریخ آزمون دکتری آزاد 1396 برگزار می شود. این امکان وجود دارد که زمان کنکور دکتری آزاد 1396 تغییر کند. دانشجویان بعد از گذراندن مرحله آزمون دکتری آزاد 1396 برای مصاحبه و ارزیابی پژوهشی آماده می شوند و به دانشگاه ها معرفی می شوند.

طبق اطلاع رسانی سازمان سنجش تحصیلات تکمیلی منابع آزمون دکتری به شرح زیر می باشد:

الف) آزمون زبان با ضریب 1

ب) آزمون استعداد تحصیلی با ضریب 1

 ج) آزمون دروس تخصصی در سطح کارشناسی یا کارشناسی ارشد با ضریب 4

 داوطلبان شرکت در آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 می توانند برای داشتن اطلاعات بیشتر با مشاورین و متخصصین ما تماس بگیرند.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

راهنمای آزمون دکتری آزاد 96

مطالب مفید

منابع آزمون دکتری 96

آزمون دکتری 96

منابع کنکور دکتری دانشگاه آزاد

ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد

زمان کنکور دکتری دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام کنکور دکتری 96

دکتری آزاد 96

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید