سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

مدارک لازم برای ثبت نام دکتری سراسری 96 | آزمون دکتری

مقطع دکتری سراسری 98 جزء نظام آموزشی تحصیلات تکمیلی می باشد. داوطلبان شرکت در مقاطع دکتری تخصصی 98 ، باید دارای مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای باشند. یکی از شرایط مهم ثبت نام در مقطع دکتری سراسری 98 این است که داوطلبان بعد از پایان مقطع کارشناسی ارشد می توانند در مقطع دکتری سراسری 98 شرکت کنند. یکی از مقاطع حساس دانشگاهی، مقطع دکتری سراسری 98 می باشد که با مقاطع دانشگاهی دیگر فرق های زیادی دارد. در مقطع دکتری سراسری 98 داوطلبان باید به صورت جدی تر پیگیر ادامه تحصیل خود در مقطع دکتری سراسری باشند.

شرکت در مقطع دکتری سراسری 98 به تلاش بسیار زیادی نیاز دارد که داوطلبان باید برای قبولی خود در آزمون دکتری سراسری 98 این نکته را در نظر بگیرند.

قابل توجه داوطلبان عزیز شرکت در آزمون دکتری سراسری 98:

بعد از قبولی در آزمون دکتری داوطلبان بیشتر زمان خود را برای قبولی در مصاحبه دکتری 98 می گذارند. در آزمون دکتری سراسری98 متقاضیان آزمون دکتری در نظر داشته باشند که برای ورود به دانشگاه های سراسری و شرکت در مقطع دکتری، و همچنین شرکت در تمامی رشته ها باید در آزمون ورودی دوره های دکتری شرکت کنند و بعد از قبولی و ثبت نام در این مقطع ادامه تحصیل بدهند. داوطلبان بعد از قبولی در آزمون ورودی دکتری 98 می توانند برای مصاحبه دکتری 98 آماده شوند.

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور دکتری سراسری 98

داوطلبان شرکت در کنکور دکتری سراسری 98 در نظر داشته باشند که اولین مدرک مورد نیاز برای ثبت نام در کنکور دکتری سراسری 98 مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای می باشد. مابقی مدارک شامل:

اصل‌ و دو سری‌ تصویر از تمام‌ صفحات‌ شناسنامه‌ و کارت ملی

شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳، حکم‌ مرخصی‌ سالانه‌ یا موافقت‌ کتبی‌ و بدون‌ قید و شرط سازمان‌ متبوع‌ برای‌ کارمندان‌ دولت می باشد.

زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری 1398

سازمان سنجش همچنین اعلام کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده به احتمال قوی، ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه سراسری 98 از روز 6 آذر شروع می شود.

مهلت ثبت نام آزمون دکتری سراسری 1398

زمان و مهلت ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه سراسری 1398 در 15 آذرماه به پایان می رسد.

زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری 1398

زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری 1398 روز 3 اسفند 97 تعیین شده است و به احتمال قوی در این تاریخ آزمون دکتری سراسری 1398 برگزار می شود.

چگونگی برگزاری آزمون دکتری سراسری 1398

دانشجویان بعد از گذراندن مرحله آزمون دکتری سراسری 1398 برای مصاحبه و ارزیابی پژوهشی آماده می شوند و به دانشگاه ها معرفی می شوند.

 داوطلبان می توانند برای دسترسی به منابع قبولی در مصاحبه دکتری 98 و در مورد نحوه ثبت نام مقطع دکتری سراسری 98 با مشاورین حرفه ای ما تماس بگیرند.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

تماس از موبایل همراه اول با شماره

99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

مطالب مفید

مدارک لازک برای آزمون دکتری سراسری 98

کنکور دکتری سراسری 98

ثبت نام دکتری سراسری 98

زمان کنکور دکتری سراسری 98

نحوه ثبت نام کنکور دکتری سراسری 98

دکتری سراسری 98 و مدارک لازم

مدرک لازم دکتری سراسری

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور