سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 96 | آزمون دکتری

راهنمای بدون آزمون دکتری آزاد 96

این سوال برای بسیاری از داوطلبان شرکت در بدون کنکور دکتری آزاد 96 پیش می آید که باید برای شرکت در بدون آزمون دکتری آزاد 96 چه شرایطی را داشته باشند؟ پاسخ این است که ما ابتدا درباره بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 96 توضیح میدهیم و سپس شرایط شرکت در بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد را هم بررسی می کنیم.

بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 96 به سه روش دانشجو می پذیرد: اولین روش بر اساس استعداد درخشان است. در پذیرش استعداد درخشان برای رشته های پزشکی و دامپزشکی داوطلبان بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 96 باید حداقل معدل 17 را داشته باشند. برای رشته های انسانی معدل 18/5 و برای سایر رشته ها معدل 17/5 می باشد. داوطلبان برای شرکت در بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 96 مصاحبه می شوند و بعد از قبولی در مصاحبه می توانند در کلاس ها شرکت کنند.

تمامی داوطلبان شرکت در دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 باید حداقل نمره پایان نامه شان 18/5 بوده باشد.

برای شرکت در بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 داشتن مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای ضروری است. داوطلبانی که می خواهند در بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 96 ثبت نام کنند باید حتما تا آخر شهریور 95 مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کنند. البته داوطلبانی که در رشته های ورودی بهمن ماه قبول شوند می توانند تا آخر بهمن ماه 95 مدرک خود را تحویل دهند.

دومین روش پذیرش دانشجویان بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 96 پردیس خود گردان است. در این روش از داوطلبان آزمون زبان عمومی و GMAT گرفته می شود. پردیس های خود گردان برای بدون کنکور دکتری 96 سالی دوبار در مهر ماه و بهمن ماه پذیرش دانشجو را انجام می دهند. بعد از آزمون داوطلبان شرکت در بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 96 به مصاحبه دعوت می شوند. در انجام فرآیند مصاحبه بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 96 از داوطلبان رزومه آنها گرفته می شود. بعد از قبولی در مصاحبه داوطلبان می توانند در کلاس ها شرکت کنند.

در روش سوم ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 96 که به صورت پژوهش محور می باشد داوطلبان باید دارای معدل بالای 18 باشند. در دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد 96، داوطلبان توسط استاد راهنما طرح تحقیقاتی برای خود مشخص می کنند و هزینه طرح تحقیقاتیشان توسط ارگان دولتی و یا خصوصی پرداخت می شود. اگر ارگان هزینه طرح تحقیقاتی را پرداخت نکند دانشجو موظف است که خودش این هزینه را پرداخت کند.

شرکت در مقطع بدون کنکور دکتری آزاد 96 به تلاش بسیار زیادی نیاز دارد که داوطلبان باید برای قبولی خود در آزمون و مصاحبه بدون کنکور دکتری آزاد 96 این نکته را در نظر بگیرند.

راهنمای بدون آزمون دکتری آزاد 96

قابل توجه داوطلبان عزیز شرکت در بدون آزمون دکتری آزاد 96:

طبق اطلاع رسانی سازمان سنجش زمان برگزاری بدون آزمون دکترای آزاد 96 مشخص شده و از تاریخ 16 آذر ماه آغاز می شود و از طریق شورای سنجش دانشجویی به اطلاع متقاضیان شرکت در  بدون آزمون دکترای آزاد 96 میرسد.

سازمان سنجش همچنین اعلام کرد : طبق برنامه ریزی انجام شده به احتمال قوی، ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 از روز 16 آذر شروع می شود. زمان و مهلت ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1396 در ۲۱ آذرماه به پایان می رسد.

داوطلبان شرکت در بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 می توانند برای داشتن اطلاعات بیشتر با مشاورین و متخصصین ما تماس بگیرند.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

راهنمای بدون آزمون دکتری آزاد 96

مطالب مفید

راهنمای ثبت نام بدون آزمون دکتری

شرکت در بدون آزمون دکتری

منابع بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

زمان برگزاری بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام دکتری بدون کنکور

شرکت در بدون کنکور دکتری 96

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید