سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 | کارشناسی ارشد

زمان کنکور کارشناسی ارشد

دوره دوساله بعد از کارشناسی، کارشناسی ارشد است که دانشجویان از طریق آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی در این دوره پذیرش می شوند. پذیرفته ‌شدگان کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 براساس رشته با گذراندن ۲۸ تا ۳۲ واحد درسی که 6 واحد آن به  پایان‌نامه  اختصاص دارد، می توانند مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کنند. مدت تحصیل در دوره کارشناسی ارشد سراسری، به‌طور معمول دو سال و سقف مدت تحصیل این دوره ۳ سال تعیین شده است.

با توجه به گفت و گوی رئیس سازمان سنجش با سایت های خبری زمان کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 اعلام شد. آزمون کارشناسی ارشد سراسری در سال های اخیر در بهمن ماه هر سال برگزار می شد. اما به توجه به شرایط سازمان سنجش و شرایط داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96، سازمان سنجش تصمیم گرفت که امسال کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 را در اردیبهشت ماه برگزار کند.

زمان تعیین شده برای برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 در اواسط اردیبهشت ماه 96 پیش بینی شده است.

زمان کنکور کارشناسی ارشد

رئیس سازمان سنجش اضافه کرد: کنکور کارشناسی ارشد سراسری هر ساله در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 باید دارای مدرک کارشناسی باشند تا بتوانند در کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 شرکت کنند.

منابع درسی برای داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 به داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 ارائه داده خواهد شد و در اختیار آنها قرار می گیرد. داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 می توانند با توجه به منابع ارائه شده نسبت به انتخاب رشته خود بعد از قبولی اقدام کنند.

داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 می توانند برای مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی با مشاورین حرفه ای ما در ارتباط باشند.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

زمان کنکور کارشناسی ارشد

مطالب مفید

کنکور کارشناسی ارشد سراسری

آزمون کارشناسی ارشد سراسری

مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد سراسری

برنامه ریزی درسی کنکور کارشناسی ارشد

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد سراسری 1396

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96

نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشدنوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید