سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام کارشناسی ارشد 96 | کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96

ادغام شدن کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 با کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 سبب ایجاد استرس در بین بسیاری از داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 96 شده و داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 96 نمی دانند چه کار کنند.

ثبت نام کارشناسی ارشد 96 به این صورت است که داوطلبان در زمان اعلام شده از سوی سازمان سنجش به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 و کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 را با هم انجام دهند.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 96 از یک دی ماه 95 شروع می شود و در تاریخ هفتم دی ماه 95 پایان میابد. البته ممکن است این تاریخ تمدید بشود.

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96

دوره دوساله بعد از کارشناسی، کارشناسی ارشد است که دانشجویان از طریق آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی در این دوره پذیرش می شوند. پذیرفته ‌شدگان کنکور کارشناسی ارشد 96 براساس رشته با گذراندن ۲۸ تا ۳۲ واحد درسی که 6 واحد آن به  پایان‌نامه  اختصاص دارد، می توانند مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کنند. مدت تحصیل در دوره کارشناسی ارشد، به‌طور معمول دو سال و سقف مدت تحصیل این دوره ۳ سال تعیین شده است.

با توجه به گفت و گوی رئیس سازمان سنجش با سایت های خبری زمان کنکور کارشناسی ارشد 96 اعلام شد. آزمون کارشناسی ارشد در سال های اخیر در بهمن ماه هر سال برگزار می شد. اما به توجه به شرایط سازمان سنجش و شرایط داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 96، سازمان سنجش تصمیم گرفت که امسال کنکور کارشناسی ارشد 96 را در اردیبهشت ماه برگزار کند.

زمان تعیین شده برای برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 96 در اواسط اردیبهشت ماه 96 پیش بینی شده است.

رئیس سازمان سنجش اضافه کرد: کنکور کارشناسی ارشد هر ساله در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 96 باید دارای مدرک کارشناسی باشند تا بتوانند در کنکور کارشناسی ارشد 96 شرکت کنند.

منابع درسی برای داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 96 به داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 96 ارائه داده خواهد شد و در اختیار آنها قرار می گیرد. داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 96 می توانند با توجه به منابع ارائه شده نسبت به انتخاب رشته خود بعد از قبولی اقدام کنند.

داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 96 می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96 با مشاورین ما تماس بگیرند.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96

مطالب مفید

ثبت نام کنکور ارشد

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد آزاد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد

تاریخ آزمون کنکور کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 96

آزمون ارشد 96نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید