تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد | کارشناسی ارشد

📚 خلاصه ای از مقاله ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد | کارشناسی ارشد:

مشاوره تحصیلی

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96 تفاوت اساسی کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 و کنکور کارشناسی ارشد آزاد سال های قبل در این است که در سال های قبل داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آزاد، ابتدا انتخاب رشته خود را انجام داده و بعد از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد مشخص می شد که در […]

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد | کارشناسی ارشد

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد | کارشناسی ارشد

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد | کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96

تفاوت اساسی کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 و کنکور کارشناسی ارشد آزاد سال های قبل در این است که در سال های قبل داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آزاد، ابتدا انتخاب رشته خود را انجام داده و بعد از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد مشخص می شد که در انتخاب های خود قبول شده اند یا مردود؟! اما به دلیل ادغام کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 با کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 انتخاب رشته بعد از اعلام نتایج صورت می گیرد.

ادغام شدن کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 با کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 سبب ایجاد استرس در بین بسیاری از داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 شده و داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 نمی دانند چه کار کنند.

ثبت نام کارشناسی ارشد آزاد و سراسری 96 به این صورت است که داوطلبان در زمان اعلام شده از سوی سازمان سنجش به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 و کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 را با هم انجام دهند.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد آزاد 96 از یک دی ماه 95 شروع می شود و در تاریخ هفتم دی ماه 95 پایان میابد. البته ممکن است این تاریخ تمدید بشود.

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96

دوره دوساله بعد از کارشناسی، کارشناسی ارشد است که دانشجویان از طریق آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی در این دوره پذیرش می شوند. پذیرفته ‌شدگان کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 براساس رشته با گذراندن ۲۸ تا ۳۲ واحد درسی که 6 واحد آن به  پایان‌نامه  اختصاص دارد، می توانند مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کنند. مدت تحصیل در دوره کارشناسی ارشد آزاد، به‌طور معمول دو سال و سقف مدت تحصیل این دوره ۳ سال تعیین شده است.

با توجه به گفت و گوی رئیس سازمان سنجش با سایت های خبری زمان کنکور کارشناسی ارشد آزاد و سراسری 96 اعلام شد. آزمون کارشناسی ارشد آزاد و سراسری در سال های اخیر در بهمن ماه هر سال برگزار می شد. اما به توجه به شرایط سازمان سنجش و شرایط داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96، سازمان سنجش تصمیم گرفت که امسال کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 را در اردیبهشت ماه برگزار کند.

زمان تعیین شده برای برگزاری کنکور کارشناسی ارشد آزاد و سراسری 96 در اواسط اردیبهشت ماه 96 پیش بینی شده است.

رئیس سازمان سنجش اضافه کرد: کنکور کارشناسی ارشد آزاد هر ساله در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 باید دارای مدرک کارشناسی باشند تا بتوانند در کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 شرکت کنند.

منابع درسی برای داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 و کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 به داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 ارائه داده خواهد شد و در اختیار آنها قرار می گیرد. داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 می توانند با توجه به منابع ارائه شده نسبت به انتخاب رشته خود بعد از قبولی اقدام کنند.

داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آزاد و سراسری 96 می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد آزاد و سراسری 96 با مشاورین ما تماس بگیرند.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96

مطالب مفید

کنکور کارشناسی ارشد

ثبت نام کارشناسی ارشد

کنکور کارشناسی ارشد 96

کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری

ثبت نام کارشناسی ارشد آزاد 96

برگزاری کارشناسی ارشد 96

زمان آزمون کارشناسی ارشد 96

کارشناسی ارشد 96

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد | کارشناسی ارشد

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد | کارشناسی ارشد

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد | کارشناسی ارشد

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل