سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

کنکور کارشناسی ارشد 96 | کارشناسی ارشد 96

دفترچه کارشناسی ارشد 96

کارشناسی ارشد 96 به دو صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد. دانشجویانی که تمایل به شرکت در مقطع کارشناسی ارشد 96 دارند می توانند با مراجعه به سامانه سنجش برای ثبت نام خود در مقطع کارشناسی ارشد 96 اقدام کنند.

چگونه می توانم برای آزمون کارشناسی ارشد 96 ثبت نام کنم؟

داوطلبان می توانند برای ثبت نام کارشناسی ارشد 96 به سامانه سنجش مراجعه کنند. سپس یک کارت اعتباری به صورت اینترنتی خریداری کرده و شناسه و رمز ثبت نام را دریافت می کنند. پس از دریافت شناسه و رمز ثبت نام وارد مرحله بعدی ثبت نام شده و اطلاعات لازم را وارد می کنند.

پس از آخرین مرحله وارد کردن اطلاعات، داوطلبان شرکت در کارشناسی ارشد 96 از کد رهگیری و اطلاعات خود پرینت گرفته و در اردیبهشت ماه در جلسه آزمون حاضر می شوند. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 96 توجه داشته باشند که داشتن برگه پرینت ثبت نام الزامی است.

قبل از آزمون کارشناسی ارشد 96 انتخاب رشته کنم یا بعد از آزمون کارشناسی ارشد 96 ؟

به دلیل ادغام شدن کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 با کنکور کارشناسی ارشد آزاد 96 داوطلبان باید بعد از اعلام نتیجه کارشناسی ارشد 96 اقدام به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 کنند. انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 به دقت بالایی نیاز دارد که بسیاری از داوطلبان به دلیل بی دقتی در انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 ممکن است در رشته دلخواه خود قبول نشوند. لازم به ذکر است دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 بعد از اعلام نتایج در سامانه سنجش در اختیار داوطلبان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 قرار خواهد گرفت. دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 شامل رشته های متنوع و گسترده برای علاقه مندان شرکت در کارشناسی ارشد 96 است. دفترچه کارشناسی ارشد 96 شامل کد دانشگاه و کد رشته ها نیز می شود. همچنین ایثارگران و جانبازان محترم می توانند توضیحات متناسب با شرایط خود را در دفترچه مطالعه کنند.

دفترچه کارشناسی ارشد 96

آزمون کارشناسی ارشد 96 در چه تاریخی برگزار می شود؟

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 96 از تاریخ 95/10/1 شروع می شود و تا تاریخ 95/10/7  ادامه دارد. همچنین آزمون کارشناسی ارشد 96 در روز پنج شنبه 96/2/7 و جمعه 96/2/8 برگزار خواهد شد.

شرایط شرکت در کارشناسی ارشد بدون آزمون 96 چیست؟

یکی از راهکارهای شرکت در کارشناسی ارشد بدون آزمون 96 داشتن معدل بالای 17 است. داوطلبان شرکت در کارشناسی ارشد بدون آزمون 96 که معدل بالای 17 دارند می توانند برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور 96 اقدام کنند ولی توجه داشته باشید که این یکی از شرایط شرکت در کارشناسی ارشد بدون آزمون 96 است. داوطلبان باید دارای بقیه شرایط نیز باشند. برای اطلاعات بیشتر درباره شرایط دیگر کارشناسی ارشد بدون آزمون 96 می توانید با مشاوران متخصص ما در این زمینه تماس بگیرید.

چگونه برای کنکور کارشناسی ارشد 96 برنامه ریزی کنم؟

اگر قصد قبولی در کنکور کارشناسی ارشد 96 را دارید از همین حالا هم می توانید با بررسی نکات مهم و کلیدی منابع، با برنامه ریزی تحصیلی مناسب در کارشناسی ارشد 96 نتیجه مطلوب را بگیرید. اگرچه که حتی اگر از زمان ثبت نام  کارشناسی ارشد 96 هم شروع به خواندن کنید زمان کافی برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد 96 را دارید و می توانید به نتیجه مطلوب هم برسید.

چگونه بعد از آزمون کارشناسی ارشد 96 انتخاب رشته کنم؟

داوطلبان کارشناسی ارشد 96 بعد از اعلام نتایج اولیه می توانند انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 را انجام دهند. در اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد 96 داوطلبان کارشناسی ارشد 96 با توجه به این که مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 را انجام دهند.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

دفترچه کارشناسی ارشد 96

مطالب مفید

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد 96

کنکور کارشناسی ارشد 96

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96

اعلام نتایج کارشناسی ارشد

اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد

انتخاب رشته ارشد 96

انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید