سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ارشد فراگیر پیام نور 96 | پیام نور

کارشناسی ارشد پیام نور

همه دانش آموزان و دانشجویان بعد از دریافت مدرک دیپلم می توانند وارد دانشگاه شوند. البته برای ورود به دانشگاه سراسری باید دارای مدرک پیش دانشگاهی باشند تا بتوانند در کنکور سراسری 96 شرکت کنند. داوطلبانی که بعد از دریافت مدرک پیش دانشگاهی در کنکور سراسری شرکت میکنند ممکن است در دانشگاه سراسری روزانه و شبانه، دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه پیام نور، غیر انتفاعی و پردیس های خودگردان مجاز به انتخاب رشته بشوند. پس داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه سراسری روزانه و شبانه، فرهنگیان، غیر انتفاعی و پردیس های خودگردان نشده اند می توانند در دانشگاه پیام نور ثبت نام کرده و انتخاب رشته را انجام دهند. هزینه دانشگاه پیام نور در مقایسه با دانشگاه آزاد و پردیس های خودگردان بسیار کمتر است و همچنین مدرک ارائه شده از سوی دانشگاه پیام نور معتبر است.

پس از این که دانشجویان، دوره کارشناسی پیام نور 96 را به اتمام رساندند می توانند برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد پیام نور 96 اقدام کنند. دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی پیام نور 96 هستند مدرکشان معتبر بوده و می توانند هم در کنکور سراسری، هم در کنکور دانشگاه آزاد، و هم در فراگیر ارشد پیام نور 96 که بدون آزمون داوطلب می پذیرد شرکت کنند. سیستم آموزشی فراگیر ارشد پیام نور به نحوی است که همه دانشجویان فارغ التحصیل از هر رشته و دانشگاهی را برای مقطع ارشد می پذیرد و محدودیتی ندارد. داوطلبان فراگیر ارشد پیام نور 96 ابتدا باید هدف خود را مشخص کنند تا بدانند که رشته مورد علاقه شان چیست؟! پس از مشخص کردن وضعیت انتخاب رشته فراگیر ارشد پیام نور 96 منابعی که از سوی سازمان سنجش معرفی می شود را مطالعه می کنند.

چرا باید منابع را مطالعه کنم؟!

مطالعه کردن منابع به این دلیل نیست که شما باید در کنکور فراگیر ارشد پیام نور 96 شرکت کنید. این مطالعه کردن به این دلیل است که زمان و تاریخ خاصی از سوی سازمان سنجش اعلام می شود تا شما در یک آزمون تستی بسیار ساده برای ورود به فراگیر ارشد پیام نور 96 شرکت کنید. این آزمون به صورت تستی برگزار می شود و اگر داوطلب بتواند آزمون را قبول شود به این معنی است که ترم اول فراگیر ارشد پیام نور 96 را تمام کرده و ترم 2 را شروع می کند. هزینه فراگیر ارشد پیام نور 96 به مراتب کمتر از کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد است. زمانی که کلاس های آموزشی فراگیر ارشد پیام نور 96 شروع می شود داوطلبان می توانند در کلاس حضور نداشته باشند ولی بهتر است در نظر داشته باشید که در آخر ترم باید بتوانید از پس سوالات تستی بر بیایید! برخلاف آزمونی که در ابتدا برای ورود به فراگیر ارشد پیام نور 96 از شما می گیرند، آزمون های تستی آخر هر ترم سخت است.

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97-96

کارشناسی ارشد پیام نور

آیا مدرک فراگیر ارشد پیام نور معتبر است؟

بله، در ابتدای مطلب نیز یادآور شدیم که مدرک ارائه شده از سوی دانشگاه پیام نور معتبر است و مشکلی برای شما از لحاظ اعتبار مدرک به وجود نمی آید.

از کدام دانشگاه و از کدام رشته می توانم وارد فراگیر ارشد پیام نور بشوم؟

شما فارغ التحصیل هر رشته ای از هر دانشگاهی که باشید می توانید وارد رشته مورد علاقه تان در فراگیر ارشد پیام نور 96 بشوید. این به این معنی است که شما هیچ محدودیتی برای ورود به رشته مورد علاقه تان در فراگیر ارشد پیام نور 96 ندارید و می توانید با خیال راحت وارد فراگیر ارشد پیام نور 96 بشوید.

آیا شاغلین می توانند به صورت غیر حضوری در فراگیر ارشد پیام نور ادامه تحصیل بدهند؟

بله، اکثر کلاس های پیام نور به صورت غیر حضوری برگزار می شود مگر این که استاد درس مورد نظر اعلام به اجباری بودن حضور در کلاس کند. در غیر اینصورت کلاس های فراگیر ارشد پیام نور 96 اجباری برای حضور دانشجو در کلاس ندارند.

داوطلبان شرکت در فراگیر ارشد پیام نور 96 می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در زمینه دانشگاه پیام نور تماس بگیرند.

لطفا در نظر داشته باشید که در صورت اشغال بودن خطوط به دلیل تماس های زیاد مجددا برای برقراری تماس تلاش کنید.

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

کارشناسی ارشد پیام نور

مطالب مفید

فراگیر ارشد پیام نور

دانشگاه پیام نور

ثبت نام فراگیر ارشد پیام نور

انتخاب رشته فراگیر ارشد پیام نور

زمان ثبت نام فراگیر پیام نور

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور