سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام دکتری 96 | دکتری 96

تاریخ آزمون دکتری 96

دکتری سراسری 96

در مطلب قبلی کنکور سراسری 96 مراحل ثبت نام کنکور سراسری 96 و شرکت در کنکور سراسری 96 توضیح داده شد. کسانی که می خواهند در مقطع کارشناسی ارشد شرکت کنند بعد از گرفتن مدرک کارشناسی 96 می توانند در کنکور کارشناسی ارشد 96 شرکت کنند. کارشناسی ارشد 96 دوره 2 ساله است که دانشجویان و داوطلبان می توانند بعد از پاس کردن واحدها و گذراندن این دوره در مقطع دکتری 96 شرکت کنند. پس الان باید بررسی کنیم و ببینیم که داوطلبان عزیز با چه شرایطی می توانند در دکتری سراسری 96 شرکت کنند. یکی از شرایطی که بررسی کردیم داشتن مدرک کارشناسی ارشد 96 بود. شرط دیگر شرکت در دکتری سراسری 96 این است که داوطلبان اگر مدرک کارشناسی ارشد ندارند، دارای مدرک دکتری حرفه ای باشند. حالا ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که دکتری حرفه ای چیست؟

تاریخ آزمون دکتری 96

تعریف دکتری حرفه ای

دکتری حرفه ای نوعی مدرک تحصیلی است که به پزشکان عمومی، دندانپزشکان عمومی، داروسازان عمومی و دامپزشکان عمومی از دانشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت داده می شود. حالا در مورد تعداد واحدهای دکتری حرفه ای 96 باید بگوییم که واحدهای دکتری حرفه ای 96 از ۲۰۹ واحد در داروسازی تا ۳۰۰ واحد در پزشکی در حال تغییر است. در مورد مدت تحصیل این دوره باید بگوییم که معمولا این دوره از 6 تا 8 سال است که بستگی به رشته دارد. داوطلبان شرکت در دکتری تخصصی 96 بعد از دریافت مدرک کارشناسی ارشد 96 و یا دکتری حرفه ای 96 می توانند در دکتری تخصصی 96 شرکت کنند.

اما کسانی که در رشته های وزارت علوم شرکت کرده اند می توانند فقط با داشتن مدرک کارشناسی ارشد 96 در آزمون دکتری 96 شرکت کنند.

تاریخ آزمون دکتری 96

درباره دکتری تخصصی

دکتری تخصصی بالاترین مدرکی است که یک فرد علاقه مند به تحصیل می تواند دریافت کند. مدرک دکتری تخصصی 96 مدرک معمولا در رشته های زیر مجموعه فنی مهندسی، کشاورزی، علوم انسانی، علوم پایه و هنر به داوطلبان داده می شود.

بعد از شرکت داوطلبان در آزمون دکتری تخصصی 96، داوطلبان برای مصاحبه دکتری 96 آماده می شوند.

تاریخ آزمون دکتری 96

زمان ثبت نام آزمون دکتری 96

سازمان سنجش هر سال زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری را اعلام می کند. امسال نیز طبق اعلام سازمان سنجش ثبت نام آزمون دکتری 96 از 16 آذر 95 شروع می شود و حدودا به مدت یک هفته ادامه پیدا می کند. داوطلبان ابتدا باید به صورت اینترنتی شروع به ثبت نام دکتری 96 کنند و پس از دریافت کارت ورود به جلسه دکتری سراسری 96 برای شرکت در آزمون دکتری 96 آماده بشوند.

تاریخ آزمون دکتری 96

تاریخ برگزاری آزمون دکتری 96

طبق اعلامیه ی سازمان سنجش تاریخ برگزاری آزمون دکتری 96 اعلام شده است. برگزاری آزمون دکتری هر سال متغیر است و تاریخ دقیق و مشخصی ندارد. اما طبق پیش بینی سازمان سنجش زمان برگزاری آزمون دکتری 96 در 6 اسفند ماه 95 می باشد که ممکن است باز هم این تاریخ تغییر کند.

پس در نهایت داوطلبان ورود به مقطع دکتری 96 باید برای آزمون دکتری 96 منابع را بخوانند و برای آزمون دکتری 96 آماده باشند.

این منابع معرفی نمی شوند و داوطلبان دکتری 96 باید طبق دروسی که در دوره کارشناسی ارشد مطالعه کرده اند و اطلاعات دارند در آزمون دکتری 96 شرکت کنند.

تاریخ آزمون دکتری 96

اگر شما هم داوطلب شرکت در دکتری سراسری 96 هستید می توانید برای اطلاعات بیشتر با متخصصین ما تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

تاریخ آزمون دکتری 96

مطالب مفید

دکتری تخصصی

آزمون دکتری

مشاوره تحصیلی دکتری

برنامه ریزی دکتری

زمان برگزاری دکتری 96

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید