سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی | علمی کاربردی

تمدید ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

مسئله کنکور برای خیلی از داوطلبان و دانش آموزان ما دارای بار استرسی زیادی است و همین مسئله باعث شده تا داوطلبان بتوانند در رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ثبت نام کنند و ادامه تحصیل بدهند. رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بسیار زیاد است و در چهار گروه ارائه می شود.

این چهار گروه به شرح زیر است:

-گروه صنعت

-گروه کشاورزی

-گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

گروه فرهنگ و هنر

مقاطع کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی و بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی هردو، در چهار گروه بالا رشته های بسیار گسترده ای را ارائه می دهند. اما داوطلبان باید توجه داشته باشند که در دوره کاردانی حق انتخاب 30 رشته و در دوره کارشناسی حق انتخاب 20 رشته را دارند.

این رشته ها بدون کنکور می باشند و داوطلبان با هر سنی می توانند انتخاب رشته کنند. کسانی که میخواهند در کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی شرکت کنندحتما باید دارای مدرک کاردانی از یکی از دانشگاه های کشور باشند، به این دلیل که وقطع کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی به صورت ناپیوسته است. یعنی داوطلب حتی اگر دارای مدرک پیش دانشگاهی هم باشد حتما باید دوره کاردانی را طی کند.

در سال های گذشته دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره کارشناسی ارشد هم رشته هایی را ارائه می داد که متاسفانه امسال ارائه نداده است. اما داوطلبان با داشتن مدرک کاردانی و یا کارشناسی علمی کاربردی در دانشگاه های دیگر هم می توانند ثبت نام کنند.

-آیا مدرک دانشگاه جامع علمی کاربردی معتبر است؟

بله، مدارکی که دانشگاه جامع علمی کاربردی ارائه می دهد هم معتبر هستند و هم قابل ترجمه.

بعضی از داوطلبان از مشاوران حرفه ای ما می پرسند که آیا می توانند فقط در رشته مورد علاقه خودشان ثبت نام کنند؟

چرا که نه! شما می توانید با دقت و توجه در رشته مورد علاقه خود ثبت نام کنید البته باید بگوییم که برای انتخاب بعضی از رشته ها باید معدل نسبتا بالایی داشته باشید. به همین دلیل میتوانید برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی با متخصصین ما در این زمینه تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

مطالب مورد نیاز شما

کارشناسی علمی کاربردی

کاردانی علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه

مشاوره تحصیلی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید