تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی | علمی کاربردی

📚 خلاصه ای از مقاله بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی | علمی کاربردی:

مشاوره تحصیلی

زمان ثبت نام کارشناسی بهمن 95 داوطلبان عزیزی که قصد ثبت نام در کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی را دارند با خواندن این مطلب می توانند ثبت نام بهتری را انجام دهند. دانشگاه جامع علمی کاربردی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد. این دانشگاه مقاطع بدون کنکور علمی کاربردی را ارائه داده است که باعث […]

بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی | علمی کاربردی

بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی | علمی کاربردی

بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی | علمی کاربردی

زمان ثبت نام کارشناسی بهمن 95

داوطلبان عزیزی که قصد ثبت نام در کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی را دارند با خواندن این مطلب می توانند ثبت نام بهتری را انجام دهند. دانشگاه جامع علمی کاربردی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد. این دانشگاه مقاطع بدون کنکور علمی کاربردی را ارائه داده است که باعث شده تا از هر سنی و حداقل مدرک دیپلم داوطلبان وارد دانشگاه شده و با راحتی خیال ادامه تحصیل بدهند.

سوال: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی چگونه است؟

پاسخ: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی هر ساله در دونوبت مهر و بهمن انجام می شود، داوطلبانی حتما باید دارای مدرک کاردانی باشند تا در مقطع کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی شرکت کرده و حق انتخاب رشته 20 رشته را داشته باشند. برخی از رشته های کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی نیاز به معدل نسبتا بالایی دارند اما در نهایت داوطلبان مطمئن باشند که به هر رشته ای که در دانشگاه علمی کاربردی علاقه داشته باشند میتوانند ثبت نام کنند. در دفترچه کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی تمام شرایط مورد نیاز برای ثبت نام وجود دارد. اما باید توجه کنید که در انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی دقت داشته باشید. به این دلیل که رشته های کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی بسیار زیاد و جزئی و نزدیک به هم می باشند و بنابراین داوطلبان باید در انتخاب رشته دقت کنند.

زمان ثبت نام کارشناسی بهمن 95

رشته های کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی در چهار گروه زیر ارائه می شوند:

– گروه صنعت

-گروه فرهنگ و هنر

-گروه کشاورزی

-گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

همه داوطلبان می توانند با توجه به علاقه مندی خودشان در هر رشته ای از این چهار گروه ثبت نام کنند و در کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی شرکت کنند.

و اما اطلاعاتی در مورد گروه های ارائه شده:

زمان ثبت نام کارشناسی بهمن 95

در گروه صنعت بیشتر رشته های ریاضی و مهندسی قرار دارند. رشته های ارائه شده این گروه بسیار متنوع اند و داوطلبانی که تمایل به انجام کارهای مهندسی دارند می توانند از این گروه انتخاب رشته کارشناسی علمی کاربردی را انجام دهند.

در گروه فرهنگ و هنر رشته های هنری ارائه می شود، به طور مثال داوطلبانی که علاقه مند به انجام کارهای هنری مانند گریم، موسیقی و … هستند می توانند از این گروه انتخاب رشته کارشناسی علمی کاربردی را انجام دهند.

گروه کشاورزی بیشتر رشته هایی را ارائه میدهد که مربوط به زراعت و کشاورزی و از این قبیل باشد. این رشته این مکان را به داوطلبان می دهد تا در یکی از این رشته های مورد علاقه شان در کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی ثبت نام کنند و انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی را انجام دهند.

در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی رشته هایی مانند مدیریت صنعتی، و … وجود دارد و بیشتر به رشته های انسانی نزدیک می باشد. داوطلبان می توانند از این گروه نیز رشته های مورد علاقه شان را انتخاب کرده و در کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی شرکت کنند.

شما نیز برای انتخاب رشته بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

زمان ثبت نام کارشناسی بهمن 95

مطالب مورد نیاز شما

ثبت نام کاردانی علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی

نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

مشاوره تحصیلی

بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی | علمی کاربردی

بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی | علمی کاربردی

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی | علمی کاربردی

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل