تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

تعویق زمان برگزاری آزمون جامع دانشگاه آزاد

📚 خلاصه ای از مقاله تعویق زمان برگزاری آزمون جامع دانشگاه آزاد:

به گزارش خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، شیوع ویروس کرونا سبب شده زمان آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه ها به تعویق بیفتد در این میان دانشگاه آزاد اسلامی در تصمیمی زمان برگزاری آزمون جامع دوره دکتری را به نیمه دوم تابستان موکول کرده که زمان دقیق آن اعلام خواهد شد. با […]

تعویق زمان برگزاری آزمون جامع دانشگاه آزاد

تعویق زمان برگزاری آزمون جامع دانشگاه آزاد

به گزارش خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، شیوع ویروس کرونا سبب شده زمان آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه ها به تعویق بیفتد در این میان دانشگاه آزاد اسلامی در تصمیمی زمان برگزاری آزمون جامع دوره دکتری را به نیمه دوم تابستان موکول کرده که زمان دقیق آن اعلام خواهد شد.

با این حال دانشجویان می توانند با دانستن زمان حدودی برگزاری این آزمون خود را آماده تر کنند. پیش تر از این قرار بود آزمون در تیرماه ۹۹ برگزار شود.

دانشجویان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی مانند دانشجویان سایر دانشگاه‌ها بعد از گذراندن واحدهای نظری در این دوره تحصیلی در آزمون جامع شرکت می‌کنند تا میزان تخصص آنها در دروس گذرانده شده، سنجیده شود. دانشجویان برای شرکت در آزمون جامع باید ۱۵ تا ۱۸ واحد درسی گذرانده باشند و میانگین نمرات دروس گذرانده شده نیز باید ۱۶ باشد.

ملاک نمره در آزمون جامع دوره دکتری ۱۶ است، یعنی اگر دانشجویان نمره پائین‌ تر از ۱۶ کسب کنند در این آزمون مردود تلقی می‌شوند.

در این میان اطلاعیه های منتشر شده در شامانه azmoon.org می تواند در این رابطه مفید باشد.

دانشجویانی که در آزمون جامع نمره قبولی کسب می‌کنند تا ۶ ماه فرصت دارند نمره قبولی در زبان انگلیسی یا عربی(برای دانشجویان رشته های خاص که زبان عربی بیشتر کاربرد دارد) ارائه دهند. دانشجویان دوره دکتری برای ارائه نمره زبان می‌توانند در آزمون‌های EPT، تولیمو، تافل، آیتلس و MCHE شرکت کنند.

منبع

براي دريافت مشاوره در زمينه آزمون جامع دانشگاه آزاد 99
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
تماس از استان تـهران با تلفن ثابت: 9092305784
تماس از طريق همراه اول با شماره: 99221106
پاسخگويي همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتي ايام تعطيل

تعویق زمان برگزاری آزمون جامع دانشگاه آزاد

تعویق زمان برگزاری آزمون جامع دانشگاه آزاد

برچسب ها

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

تعویق زمان برگزاری آزمون جامع دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل