سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

برای مشاوره مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان و نحوه شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97

داوطلبانی که در آزمون دکتری دانشگاه آزاد شرکت نموده و موفق به پذیرش و دعوت به مصاحبه در واحدهای دانشگاه آزاد شده اند بایستی بر اساس زمانبندی های مشخصی برای حضور در جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد آماده شوند. مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 و مصاحبه‌های داوطلبان از ۱۹ تا ۲۵ تیر در مناطق ۱۰ گانه برگزار می‌شود و برنامه ریزی‌ها برای تداخل نداشتن مصاحبه داوطلبان در مناطق مختلف صورت گرفته است.

داوطلبان برای انتخاب مناطق شرکت در جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و بررسی سوابق علمی و پژوهشی باید به سایت اینترنتی این مرکز به نشانی www.azmoon.org مراجعه کنند. به عنوان مثال اگر داوطلبی در ۱۵ رشته محل دعوت به مصاحبه است و این ۱۵ رشته محل در ۵ منطقه آمایشی دانشگاه آزاد واقع شده اند، داوطلب باید با مراجعه به این سایت اینترنتی در صورت تمایل با پرداخت هزینه مصاحبه در هر منطقه نسبت به انتخاب مناطق به صورت هر ۵ منطقه یا تعدادی از آن‌ها اقدام کند.

هزینه مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 به تعداد انتخاب های داوطلبان بستگی دارد از این رو می توان بیان نمود که برای هر جلسه دفاع داوطلب بایستی هزینه در حدود ۸۰ هزار تومان را به حساب واحد مربوطه واریز نمایند.

 

جدول زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97

زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 در استان تهران و البرز

زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 در استان گیلان ، مازندران ، گلستان

زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 در تبریز ، قزوین و کرمانشاه

زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 در اصفهان، شیراز ، کرمان ، مشهد و اهواز

مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97

کلیه داوطلبان دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد سال 97 باید مدارک مربوطه را آماده کنند. مدارکی توسط دانشگاه ها مشخص می شود که دانشجویان دعوت شده به مصاحبه ، باید در روز مصاحبه آن ها را همراه خود ببرند. مدارک شناسایی و مدارک تحصیلی که شامل اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه ، مدرک کارشناسی ارشد یا گواهی معدل و ریز نمره دروس کارشناسی ارشد ، مدرک کارشناسی و ریز نمره دروس کارشناسی ، پایان نامه ارشد و صفحه نمره پایان نامه ارشد می شوند ، مدارکی هستند که هر داوطلب باید آن ها را حتما در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشد .

مدارک زبان ، مدارک علمی پژوهشی و … که شامل اصل مقالات پذیرفته شده در تمامی مجلات ، کنفرانس ها ، علمی پژوهشی ، isi و علمی ترویجی ، مدرک آزمون زبان انگلیسی TOEFL، آزمون زبان انگلیسی IELTS ، آزمون زبان انگلیسی TOLIMO یا آزمون زبان انگلیسی MSRT ، گواهی سابقه تدریس در دانشگاه ها ، گواهی ثبت اختراع و عناوین علمی ، کتاب های تالیف و ترجمه شده ، توصیه نامه از دو تن از اساتید مقطع کارشناسی ارشد از جمله استاد راهنما ، رزومه کامل تحصیلی و شغلی ، انگیزه نامه تحصیلی ( SOP ) ( به منظور مشخص نمودن هدف داوطلب از ادامه تحصیل در مقطع دکتری ) ، مدارکی هستند که داوطلبان در صورت داشتن آن ها ، باید در روز مصاحبه به داوران مصاحبه کننده تحویل دهند و نمره مثبت در مصاحبه برای آن ها در نظر گرفته خواهد شد .

برای مشاوره مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور