سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

در سال های اخیر داوطلبان زیادی متقاضی تحصیل در لیست رشته های دانشگاه آزاد مرودشت شده اند و هر سال بر تعداد متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد افزوده می شود و دانشگاه آزاد مرودشت از جمله دانشگاه هایی می باشد که بصورت بدون آزمون داوطلبان را پذیرش می کند و دارای تنوع رشته ها در مقاطع مختلف تحصیلی می باشد.

رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن
رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن

برای اطلاع از لیست رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن

ثبت نام در رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن که نیازی به شرکت در هیچ آزمونی ندارند ، در چند سال گذشته متقاضیان زیادی را برای ادامه تحصیل در این دانشگاه جذب نموده است. لیست رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن در مقاطع مختلف تحصیلی ارائه می شود که شامل مقاطع کاردانی ( پیوسته و ناپیوسته) و کارشناسی ( پیوسته و ناپیوسته ) می باشد. برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مرودشت حتی سوابق تحصیلی داوطلب هم مهم نمی باشد و تنها داشتن مدرک تحصیلی مورد نیاز کافی می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن

دانشگاه آزاد مرودشت هر ساله در دو نیمسال تحصیلی داوطلبان را بصورت بدون کنکور پذیرش می کند.  ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مرودشت مهر ( نیمسال اول ) معمولا از تیر ماه شروع شده و تا شهریور ماه ادامه پیدا می کند و ثبت نام رشته های دانشگاه آزاد مرودشت بهمن ( نیمسال دوم ) نیز از آذرماه بر روی سایت معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org صورت می گیرد و متقاضیان عزیز می توانند تمامی مراحل ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد  را بصورت اینترنتی انجام دهند.

هر داوطلبی که متقاضی ثبت نام رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن می باشد می تواند بر اساس علاقه خود در مقطع تحصیلی مورد نظر خود با داشتن شرایط و ضوابط ثبت نام رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن ، انتخاب رشته خود را انجام دهد.

با توجه به تنوع بالای رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مرودشت داوطلبان باید قبل از ثبت نام حتما از لیست رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن اطلاع دقیقی داشته باشند و همچنین از طرفیت دانشگاه در رشته های مختلف اطلاع پیدا کنند. در ادامه لیست رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن را بصورت تفکیک مقاطع موجود در دانشگاه آزاد مرودشت برای اطلاع متقاضیان و داوطلبان عزیز بیان میکنیم. همچنین برای اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی و رشته های دانشگاه پیام نور میتوانید از مقالات مرتبط استفاده نمایید و از مشاورین سامانه ندای مشاور راهنمایی بگیرید.

رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن مقطع کاردانی

تقریبا میتوان گفت تمامی رشته های مقطع کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد مرودشت بصورت بدون کنکور ارائه می شود.

لازمه ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته داشتن مدرک دیپلم می باشد. دیپلمه های شاخه نظری می توانند در تمامی رشته ها ثبت نام کنند ولی دیپلمه های فنی و حرفه ای و کارودانش فقط باید در رشته های مرتبط با مدرک تحصیلی خود ثبت نام کنند.

رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن بیشتر شامل رشته های فنی و مهندسی و رشته های هنری و انسانی می باشد که در ذیل این رشته ها آورده شده است.

حسابداری، تربیت بدنی،الکتروتکنیک- الکترونیک عمومی، الکتروتکنیک- برق صنعتی،الکتروتکنیک- تاسیسات الکتریکی،صنایع شیمیایی،کارهای عمومی ساختمان،نقشه کشی معماری- معماری، نقشه برداری، مکانیک خودرو

برای شرکت در رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته نیز داوطلبان باید مدرک پیش دانشگاهی را اخذ کرده باشند. در این مقطع داوطلبان هیچ محدودیتی برای تغییر رشته ندارند و میتوانند رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند. تفاوت مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد در تعداد واحدهای ارائه شده می باشد.

رشته های کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن در زیر قرار داده شده است:

آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان و ادبیات فارسی، امور بانکی، حسابداری، مدیریت صنعتی،علم اطلاعات و دانش شناسی، آموزش ریاضی، آموزش علوم تجربی، پتروشیمی، کارهای عمومی ساختمان، برق- الکترونیک،نقشه برداری،صنایع اتومبیل،چرم و پوست،تکنولوژی تولیدات گیاهی،امور زراعی و باغی،شهرسازی،نرم افزار کامپیوتر

رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن مقطع کارشناسی

رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مرودشت در تمامی گروه های آزمایشی ارائه می شود و میتوان به جرات گفت پذیرش بالای 90 درصد از رشته های این مقطع تحصیلی در دانشگاه آزاد بصورت بدون کنکور می باشد. همین مسئله موجب شده در سال های اخیر داوطلبان زیادی بتوانند براحتی در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند. 

بسیاری از داوطلبان کنکور نیز که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد رتبه قبولی را کسب نکرده اند، بدنبال ورود به دانشگاه از طریق ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی می باشند . در زیر رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن آورده شده است:

تربیت مترجم زبان انگلیسی،علوم تربیتی،مطالعات خانواده،روانشناسی،حقوق،مدیریت بازرگانی،مدیریت امور بانکی،حسابداری،جغرافیا،ریاضیات و کاربردها،مهندسی اپتیک و لیزر،مهندسی اپتیک و لیزر- اپتیک، مهندسی اپتیک و لیزر- لیزر، شیمی، شیمی کاربردی،مهندسی برق، مهندسی شیمی،مهندسی نفت، مهندسی عمران،مهندسی ورزش،مهندسی مکانیک،مهندسی مواد و متالوژی،مهنهدسی خوردگی و حفاظت مواد،مهندسی رباتیک،مهندسی کامپیوتر،گیاهپزشکی،اقتصاد کشاورزی،علوم و مهندسی آب، باستان شناسی،مهندسی معماری

در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد نیز که ثبت نام در آن نیاز به مدرک کاردانی دارد داوطلبان هیچ محدودیتی برای تغییر رشته ندارند و می توانند بدون توجه به مدرک کاردانی خود از رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد انتخاب رشته نمایند. در زیر  رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن آورده شده است.

آموزش زبان انگلیسی ، حسابداری، تربیت بدنی و علوم ورزشی- مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی، آموزش ریاضی،آموزش علوم تجربی،مهندسی تکنولوژی الکترونیک، مهندسی تکنولوژی برق- شبکه های انتقال و توزیع، مهندسی تکنولوژی مخابرات- انتقال، مهندسی تکنولوژی برق- قدرت، مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات(آی سی تی)، مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی، مهندسی تکنولوژی عمران- نگهداری و بهره برداری سد و شبکه، مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو، مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی، مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر،مهندسی تولیدات گیاهی،تولید و بهرهبرداری از گیاهان دارویی،معماری، مهندسی اجرایی عمران

توضیحات پایانی در راهنمای ثبت نام رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن

از مهمترین مواردی که در زمینه راهنمای ثبت نام رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن بایستی برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد بیان کرد در رابطه با خرید کارت ثبت نام می باشد. خرید این کارت تنها از طریق سامانه سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org امکان پذیر می باشد. داوطلبان برای اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند در سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به صورت آنلاین جستجو نمایند و یا اینکه اقدام به دانلود و مطالعه دفترجه ثبت نام دانشگاه آزاد نمایند.

همچنین داوطلبان برای اطلاع از اعلام نتایج دانشگاه آزاد مرودشت نیز بایستی به سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.net  مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات کارت ثبت نام خود نسبت به دریافت نتیجه ثبت نام اقدام نمایند.

برای مشاوره ثبت نام و اطلاع از لیست رشته های دانشگاه آزاد مرودشت مهر و بهمن

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مفید

ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97

ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

اعلام نتایج کنکور سراسری 97

 انتخاب رشته کنکور سراسری

ثبت نام کنکور سراسری 98

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور