سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

برای اطلاع از نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

ازطریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 برای داوطلبانی که در دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی مهر 97 شرکت کرده اند از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و داوطلبان عزیز بی صبرانه منتظر اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 می باشند تا از رشته و دانشگاه قبولی خود اطلاع داشته باشند. به همین دلیل در این مقاله سعی داریم داوطلبان را از زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 مطلع سازیم.

با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 تا آخر شهریور ماه تمدید شده است ، پیش بینی می شود نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 نیز در هفته آخر شهریور ماه اعلام گردد و داوطلبان میتوانند در بازه زمانی اعلام شده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 را مشاهده نمایند.

همانطور که مستحضر هستید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سایت www.azmoon.org انجام می گیرد و در واقع تمامی مراحل مربوط به ثبت نام دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق همین سایت صورت می پذیرد و انتظار می رود که نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 نیز از طریق همین سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام گردد. البته لازم به ذکر می باشد که در دوره های قبلی نتایج دانشگاه آزاد از طریق سایت www.azmoon.net که وابسته به دانشگاه آزاد می باشد اعلام می شده است ولی با توجه به اینکه از امسال طرح یکپارچه سازی سیستم آموزشی دانشگاه آزاد برای داوطلبان این دانشگاه طراحی شده است به احتمال زیاد نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 از طریق سامانه azmoon.org اعلام می شود.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

همانطور که گفتیم نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 از طریق سایت azmoon.org اعلام میشود و دااوطلبان میتوانند از طریق همین سایت و با ورود به لینک اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 از نتایج خود مطلع گردند. برای و.رود به سامانه داشتن رمز عبور که موقع ثبت نام از سایت دریافت شده و همچنین کد ملی داوطلب الزامی می باشد.

همچنین در صورتی که نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 از طریق سایت azmoon.net اعلام شود داوطلبان میتوانند براساس شکل ذیل نتایج خود را مشاهده نمایند.

 

اعتراض به نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

در سال های گذشته که داوطلبان چنین امکانی برای اعتراض به نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 از طریق سایت دانشگاه آزاد نداشته اند ولی احتمال می رود با توجه به سیستم آموزشی جدیدی که دانشگاه آزاد در اختیار داوطلبان قرار داده است ، متقاضیان بتوانند از طریق پنل کاربری خود نسبت به نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 اعتراض کنند. در صورت امکان اعتراض به نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

داوطلبانی که پس از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 موفق به پذیرش در یکی از واخحدهای دانشگاه آزادشده باشند باید بر اساس زمانبندی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد مهر 97 به دو صورت می باشد ، مرحله اول بصورت اینترنتی بوده که با عنوان ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد معروف می باشد که از طریق سایت دانشگاه پذیرفته شده انجام می گیرد که راهنمای ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد را در مقاله ای جداگانه توضیح داده ایم. مرحله دوم ثبت نام بصورت حضوری می باشد که داوطلبان باید مدارک مورد نیاز را به همراه خود داشته و به واحد آموزشی دانشگاه پذیرفته شده تحویل داده تا ثبت نام آنها تکمیل شود.

برای اطلاع از نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

ازطریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران 9092305784

تماس از موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مفید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور