جدیدترین اخبار دانشگاه ازاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97

 

 

جهت دریافت مشاوره و ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97

دانشگاه آزاد به مانند دیگر دانشگاه های کشور برای ظرفیت های خالی رشته محل های مورد نظر خود اقدام به پذیرش دوباره دانشجو می نمایند که در قالب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97 صورت می گیرد. همه داوطلبان میتوانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97 شرکت کنند و حتی داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده اند اما در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد در هیچ کدام از رشته محل های انتخابی خود پذیرش نگرفته اند و یا این که در رشته محل پذیرش شده علاقه ای برای تحصیل ندارند تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد فرصت خوبی به حساب می آید تا شانس دوباره خود را برای تحصیل امتحان نمایند.

شرایط اولیه شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97

داوطلبانی که قصد شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد را داشته باشند بایستی حتما در آزمون سراسری شرکت نموده باشند و کارنامه ای برای آنها صادر گردیده شده باشد. لازم به ذکر می باشد در صورتی داوطلب در انتخاب رشته شهریور ماه این دانشگاه در یکی از رشته محل های انتخابی خود قبول شده باشد و در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد شرکت نماید در صورت قبولی در یکی از رشته های انتخابی تکمیل ظرفیت پذیرش در رشته قبلی امکان پذیر نمی باشد. همچنین تمامی داوطلبان چه آنهایی که در انتخاب رشته دانشگاه سراسری شرکت کرده اند و چه در انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت نموده اند می توانند در این مرحله شرکت نمایند.

اما در تکمیل ظرفیت دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97  همه متقاضیان مجاز به ثبت نام و انتخاب رشته می باشند و نیازی به حضور در جلسه کنکور نمی باشد.

نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97

برای شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97 داوطلبان بایستی در ابتدا با دریافت و مطالعه دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97 نسبت به رشته هایی که در این مرحله امکان انتخاب آنها وجود دارد مطلع شوند. برای این منظور نیز به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمایید. لازم به ذکر می باشد با توجه به این که تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97 آخرین مرحله و آخرین شانس داوطلبان جهت ورود به دانشگاه در نیمسال اول تحصیلی می باشد از این رو در انتخاب های خود دقت نمایید. برای ایجاد اطمینان از میان رشته های موجود تعدادی نیز با عنوان رشته هایی که رد حالت بدبینانه امکان قبولی وجود دارد نیز بگنجانیند. این رشته ها در واقع برای بالا بردن احتمال قبولی می باشد. در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97 داوطلبان می توانند حداکثر 20 انتخاب داشته باشند. این تعداد انتخاب ممکن است شرایط کار را کمی سخت نماید از این رو در تمامی مراحل تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97 دقت نمایید.

زمان شروع و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97  همچون تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری پس از ثبت نام و مشخص شدن ظرفیت های خالی تمامی رشته محل ها شروع می گردد. البته لازم به ذکر می باشد که تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97 برای دو ورودی مهر و بهمن ماه می باشد و این امر خود امتیاز بالایی به حساب می آید و داوطلبان در دو مرحله می توانند برای ورود به دانشگاه آزاد در مرحله تکمیل ظرفیت اقدام نمایند. از این رو می توان مهر ماه را شروع فرایند تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97 اعلام نمود. نتایج این مرحله نیز معمولا چند هفته پس از اتمام انتخاب رشته صورت می گیرد.

جهت دریافت مشاوره و ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

مطالب مفید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *