جدیدترین اخبار دانشگاه ازاد

نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

 

 

جهت دریافت مشاوره و ثبت نام ثبت نام دانشگاه آزاد بهمن 97 

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل از ۸-۲۴ صورت می گیرد

 

 

اعلام نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷  به صورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی www.azmoon.net صورت می گیرد. از این رو اولین مرحله برای دریافت نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ ورود به این سایت می باشد. در این مطلب به بررسی زمان و نحوه دریافت نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ خواهیم داشت پرداخت.

 

زمان اعلام نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

زمان دقیق اعلام نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ ارتباط مستقیمی با زمان اتمام فرآیند ثبت نام دارد. به همین جهت به طور حدودی می‌توان زمان اعلام نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ را اواخر دی‌ماه و یا اواسط بهمن ماه تخمین زد. البته در صورتی که ثبت نام این ورودی به مانند برخی از دوره ها زود تر از موعد مقرر شروع گردد اعلام نتایج نیز به همان نسبت در زمان دیگری صورت خواهد گرفت. از این رو برای اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

نحوه دریافت نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

در ابتدا بیان کردیم که اعلام نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ همانند ثبت نام آن به صورت اینترنتی صورت می گیر. با این تفاوت که این اعلان نتایج از طریق سایت علام نتایج دانشگاه آزاد صورت خواهد گرفت. به همین جهت در ابتدا داوطلبان برای دریافت نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ به این سایت بایستی مراجعه نمایند. برای ورود به این سایت آدرس اینترنتی آن را که www.azmoon.net می باشد را وارد نمایید.

 

کلیک بر روی لینک دریافت نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

از جمله مواردی داوطلبان ثبت نام کنندگان دانشگاه آزاد ورودی بهمن 97 باید بدان توجه نمایند این مورد می باشد که اعلام نتایج دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع به صورت جداگانه صورت می‌گیرد. از این رو داوطلبان پس از ورود به سایت اعلام نتایج لینک های اعلام نتایج مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته را به صورت جداگانه مشاهده می خواهد نمود. به همین جهت برای دریافت نتایج روی لینک مقطع مورد نظر خود کلیک نمایید. پس از کلیک روی لینک دریافت نتایج مقطع مورد نظر داوطلبان وارد صفحه ورود اطلاعات داوطلب می شود.

 

ورود اطلاعات داوطلبی

برای دریافت نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ داوطلبان بایستی اقدام به ورود برخی اطلاعات خود نمایند. این اطلاعات در واقع همون اطلاعات داوطلب می باشد در زمان ثبت نام در قالب رسید ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. به همین جهت بایستی در این مرحله به اطلاعات موجود در رسید ثبت نام خود دسترسی داشته باشید.

برای دریافت نتایج ثبت نام در بخش ورود اطلاعات هر کدام از داوطلبان بایستی کد پیگیری ثبت نام خود و یا شناسه ثبت نام و رمز ثبت نام خود را در بخش های تعیین شده وارد نمایید. پس از ورود این اطلاعات امکان مشاهده کارنامه برای داوطلب فراهم می گردد.

 

مراحل پس از اعلام نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

پس از دریافت نتایج دانشگاه آزاد بهمن 97 دو حالت برای تمامی داوطلبان وجود خواهد داشت. حالت اول پذیرش در یکی از رشته محل‌ها انتخابی و  دوم عدم پذیرش می باشد. در صورتی که داوطلبان در یکی از رشته محل های انتخابی پذیرفته شده باشند و تمایل به ثبت نام نیز داشته باشند بایستی در ابتدا اقدام به ثبت نام اینترنتی در سایت واحد  مورد نظر خود نماید. پس از اتمام ثبت نام اینترنتی بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده از سوی دانشگاه مورد نظر با به همراه داشتن مدارک تعیین شده برای ثبت نام حضوری خود به واحد مربوطه بایستی مراجعه نمود.

در صورتی که داوطلبی در هیچ کدام از رشته محل‌های  مورد نظر پذیرفته نشده باشد آخرین شانس حضور و تحصیل در دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت ورودی بهمن دانشگاه آزاد می باشد. فرایند تکمیل ظرفیت معمولا چند هفته پس از اتمام ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان صورت می‌گیرد. این دسته از داوطلبان بایستی در باز زمانی شروع فرایند تکمیل ظرفیت با مراجعه به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته دوباره نمایند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *