سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام تلفنی بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام تلفنی بدون کنکور دانشگاه آزاد، شرایط ثبت نام و مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری

مشاوره تلفنی در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع تحصیلی

مشاوره ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در سامانه منادا

برای مشاوره ثبت نام تلفنی بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

 پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

همانطور که داوطلبان می دانند در سال های گذشته ورود به مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور به آسانی امکان پذیر است. پذیرش در دانشگاه آزاد به مراتب راحت تر و مراحل آسان تری را نسبت به دانشگاه سراسری دارا میباشد. اطلاع از شرایط و قوانین لحاظ شده کمک شایانی به داوطلبان می کند تا بتوانند در کمترین زمان بدون آزمون و بدون کنکور در رشته و دانشگاه مورد علاقه ی خود به ادامه تحصیل بپردازند.

اولین قدم: رشته های بدون کنکور را بشناسیم!

تحصیل بدون کنکور ، از جمله موضوعات بسیار جذاب این روزها است. در واقع از آنجایی که کنکور به نوعی ، تقریبا یک سالی ، روند زندگی داوطلبان را تغییر می دهد، به همین سبب به نظر موقعیت طلایی است که بتوان بدون کنکور ، ادامه تحصیل داد. اما اولین قدم برای نیل به این هدف این است که رشته های بدون کنکور را بشناسیم. پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از تمامی رشته های بدون کنکور و هر آنچه که باید در راه انتخاب رشته بدون کنکور بدانید ، با مشاورین ندای مشاور تماس بگیرید.

شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

اگر تصمیم خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد ، بدون گذشتن از سد کنکور گرفته اید، در گام دوم بایستی از شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، اطلاع یابید. این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که داوطلبان میباست در زمان های تعیین شده از سوی دانشگاه آزاد نسبت به ثبت نام بدون کنکور خود اقدام نمایند. بدیهی است که عدم آگاهی از زمان ثبت نام میتواند منجر به عدم ثبت نام داوطلب شود و این بدین معنی است که یک سال از اهدافتان، فقط بخاطر یک اشتباه کوچک ، عقب خواهید ماند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

شاید بتوان گفت یکی از حساس ترین و سرنوشت ساز ترین مراحل تحصیلی مرحله ی انتخاب رشته میباشد داوطلبان باید با آگاهی کامل نسبت به رشته های تحصیلی ،بازار کار، آینده تحصیلی رشته مورد نظرشان انتخاب رشته خود را انجام دهند، بدیهی است انتخاب نادرست میتواند موجب صرف بیهوده زمان و هزینه های جانبی آن شود. از آنجایی که آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، ضروری است، از این رو توصیه میگردد قبل از انتخاب رشته بدون کنکور با مشاوران سامانه ندای مشاور مشورت کرده و علایق و توانایی های خود را به آنها گوش زد نمایید تا آنها با بررسی شرایط بتوانند بهترین انتخاب را پیش روی شما قرار دهند.

برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ با مشاوران سامانه تماس بگیرید.

لیست دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه آزاد

پس از انتخاب رشته مورد نظرمان ، حال بایستی واحد دانشگاهی را نیز برگزینیم. انتخاب دانشگاه همانند انتخاب رشته اهمیت زیادی دارد . چه بسیاری داوطلبانی که در هنگام انتخاب ، فقط به انتخاب رشته و یا فقط به انتخاب دانشگاه دقت می کنند و در نتیجه پس از گذر چند سال ، از انتخاب خود راضی نخواهند بود. انتخاب واحد دانشگاهی از آن جهت مهم است که داوطلب بایستی سال های متوالی متعددی را در آن واحد دانشگاهی سپری کند و اشتباه در این انتخاب ، در سرنوشت او تاثیر خواهد گذاشت. با توجه به اهمیتی که این موضوع دارد ، آگاهی از لیست دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه آزاد اهمیت می یابد. از این رو پیشنهاد می کتیم که برای مشاوره در زمینه انتخاب رشته و آگاهی از لیست دانشگاه های بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس بگیرد. مشاوران متخصص مرکز می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید با حذف انتخاب های ناکارآمد، بهترین انتخاب را داشته باشید.

نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

با توجه به اهمیت انتخاب رشته دانشگاهی تیم مرکز مشاوره نرم افزار رشته های بدون کنکور را ارایه نموده است که حاوی  لیست رشته ها و دانشگاهای بدون کنکور تمامی دانشگاه ها میباشد .این نرم افزار همچنین این امکان را می دهد که از تمامی دانشگاه ها و تمامی رشته های بدون کنکور استان خود و دیگر استان های کشور که پذیرش بدون کنکور دارند، مطلع شوید.

برای مشاوره ثبت نام تلفنی بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

 پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

همچنین می توانید برای اطلاع از شرایط پذیرش بدون کنکور سایر دانشگاه ها از مقالات زیر استفاده کنید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور