جدیدترین اخبار دانشگاه ازاد

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 98 – 99

تقریبا چند سالی است که دانشگاه آزاد با پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، توانسته است افراد زیادی را برای ادامه تحصیل به سمت این دانشگاه بکشاند. دانشگاه آزاد تبریز از جمله واحد های دانشگاه آزاد در استان آذربایجان شرقی می باشد که در برخی از رشته ها بصورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان دانشجو می پذیرد . اگر تصمیم خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد تبریز ، بدون گذشتن از سد کنکور گرفته اید، بایستی از شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 9899 ، اطلاع یابید. این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که داوطلبان میبایست در زمان های تعیین شده از سوی مرکز سنجش دانشگاه آزاد نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 98 اقدام نمایند. بدیهی است که عدم آگاهی از زمان ثبت نام میتواند منجر به عدم ثبت نام داوطلب شود و این بدین معنی است که یک سال از اهدافتان، فقط بخاطر یک اشتباه کوچک ، عقب خواهید ماند.

اولین قدم اطلاع از نحوه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 98 – 99  می باشد .همانطور که اشاره کردیم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 98 در مقاطع کاردانی و کارشناسی بصورت اینترنی و از طریق سایت www.azmoon.org انجام می گیرد و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 98 نیز در این مقاطع ارائه می گردد.

پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 – 99 و هر آنچه که باید در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 9899 بدانید ، با مشاورین ندای مشاور تماس بگیرید.

برای مشاوره ثبت نام تلفنی بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 98 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

 پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد تبریز 98

ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه آزاد یا فوق دیپلم برای افرادی که دارای مدرک دیپلم ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای و کارو دانش می باشد، فراهم است. در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد داوطلبان هیچ محدودیتی برای تغییر رشته ندارند و صرفا داشتن مدرک دیپلم برای انتخاب هر رشته ای در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ، کافی می باشد. فقط فارغ التحصیلان رشته های شاخه فنی و حرفه ای و کارودانش باید توجه داشته باشند که مجاز به انتخاب رشته های مرتبط با مدرک دیپلم خود می باشند. همچنین داوطلبانی که تمایل به ثبت نام در دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته دارند ، ملزم به داشتن مدرک پیش دانشگاهی نیز می باشند. در دوره های کاردانی دانشگاه آزاد تبریز داوطلبان می توانند بدون کنکور وارد دانشگاه شوند و بعد از طی نمودن 4 ترم موفق به کسب مدرک کاردانی یا فوق دیپلم شوند.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته ( فوق دیپلم ) دانشگاه آزاد تبریز 99 – 98
الکترونیک – الکترونیک عمومی الکتروتکنیک – برق صنعتی 
ساختمان – کارهای عمومی ساختماننقشه کشی معماری – معماری
 
 
لیست رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته ( فوق دیپلم ) دانشگاه آزاد تبریز 99 – 98
کاردانی آموزش زبان و ادبیات فارسیکاردانی آموزش دینی و عربی
کاردانی آموزش و پرورش ابتداییتربیت معلم آموزش ریاضی 
تربیت معلم آموزش علوم تجربیکاردان فنی کارهای عمومی ساختمان
کاردانی نقشه برداری

ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد تبریز 98

ثبت نام دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی نیز بصورت بدون کنکور میباشد و دانشگاه آزاد امکان تحصیل بدون کنکور در مقطع کارشناسی ( کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ) را برای متقاضیان تحصیل در این دانشگاه فراهم نموده است.

برای ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد تبریز 98 داوطلبان علاوه بر مدرک دیپلم به مدرک پیش دانشگاهی نیز نیاز دارند تا بتوانند با تحصیل در 4 سال متوالی مدرک لیسانس دریافت کنند.

برای شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد تبریز نیز حتما باید مدرک فوق دیپلم داشته باشید. در این مقطع نیز نیازی نیست که مدرک فوق دیپلم داوطلب، مرتبط با رشته انتخابی در مقطع کارشناسی باشد.

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته ( لیسانس ) دانشگاه آزاد تبریز  99 – 98
زبان و ادبیات فارسی زبان و ادبیات عربی
زبان و ادبیلت انگلیسی آموزش زبان انگلیسی 
مترجمی زبان انگلیسی زبان و ادبیات فرانسه 
مترجمی زبان فرانسه آموزش زبان عربی
علوم قرآن و حدیثفقه و مبانی حقوق اسلامی 
مردم شناسی روزنامه نگاری
روابط عمومی برنامه ریزی اجتماعی و تعاون
علوم تربیتی روانشناسی 
علوم سیاسیاقتصاد 
مدیریت بازرگانی مدیریت صنعتی 
حسابداری علوم ورزشی 
جغرافیا مشاوره 
علم اطلاعات و دانش شناسی ریاضیات و کاربردها 
فیزیک مهندسی اپتیک و لیزر 
زمین شناسی آمار 
مهندسی پزشکی مهندسی شیمی 
مهندسی مواد و متالوژی مهندسی کامپیوتر
مهندسی علوم دامی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی 
علوم و مهندسی باغبانی گیاه پزشکی 
مهندسی فضای سبز علوم و مهندسی آب 
علوم و مهندسی خاک ترویج و آموزش کشاورزی پایدار 
علوم و مهندسی محیط زیست نقاشی 
ارتباط تصویری مهندسی شهرسازی

 

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی به کارشناسی) دانشگاه آزاد تبریز 98
بهداشت مواد غذاییعلوم آزمایشگاهی دامپزشکی 
آموزش زبان انگلیسی آموزش دینی و عربی
آموزش و پرورش ابتداییحسابداری 
تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی آموزش ریاضی 
آموزش علوم تجربی آمار 
مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر مهندسی فناوری مکانیک – تاسیسات حرارتی و برودتی 
مهندسی فناوری شبکه های انتقال برق مهندسی تکنولوژی برق – قدرت
مهندسی فناوری صنایع شیمیایی مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری
مهندسی فناوری مکانیک – ماشین ابزارمهندسی آبیاری 
مهندسی تولیدات گیاهی مهندسی تولیدات دامی 
مهندسی کشاورزی – علوم و صنایع غذاییهنر های تجسمی – نقاشی 
ارتباط تصویری معماری 

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تبریز در سال تحصیلی 98 – 99 حدودا مرداد ماه بروز رسانی خواهد شد. برای اطلاع از لیست رشته ها و دانشگاه ها میتوانید از نرم افزار جستجوی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد استفاده نمایید.

***برای استفاده از نرم افزار رشته های بدون کنکور کلیک کنید***

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 98

ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز هر سال برای دو ورودی مهر ماه و بهمن ماه می باشد. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 – 99 در مقاطع کاردانی پیوسته – ناپیوسته و کارشناسی پیوسته – ناپیوسته برای ورودی مهر ماه از نیمه دوم مرداد ماه شروع شده و تا آخر شهریور ادامه خواهد داشت و پذیرش ورودی بهمن دانشگاه آزاد تبریز 98  ، در حدود اواخر دی ماه شروع شده و تا نیمه دوم بهمن ماه خواهد بود.

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز در ورودی مهر ماه 98 حتما باید تا پایان شهریور ماه و برای ثبت نام ورودی بهمن ماه 98 تا آخر بهمن ماه همان سال فارغ التحصیل شده باشند و یا وضعیت قبولی آنها در دروس مشخص باشد. 

شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 98

پذیرش دانشگاه آزاد تبریز براساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد و معدل مهم ترین ملاک قبولی در این دوره ها می باشد. داوطلبان باید تمامی شریط اختصاصی و عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 98 را داشته باشند. تمامی شرایط در قالب دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 به تفکیک هر مقطع تحصیلی منتشر می شود . توصیه می کنیم قبل از اقدام به ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز حتما از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 اطلاعات کافی را بدست بیاورید ،  چرا که نحوه انجام انتخاب رشته دانشگاه آزاد بسیار در شانس قبولی شما تاثیر گذار است. جهت مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد می توانید با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی ندای مشاور در ارتباط باشید.

گزینش دانشجو به روش تمام وقت و پاره وقت در دانشگاه آزاد تبریز

دانشگاه آزاد تبریز برای پذیرش بدون کنکور این دانشگاه دو نظام آموزشی تمام وقت و نیمه وقت در نظر گرفته است که داوطلبان میتوانند با توجه به شرایط خود از بین رشته های ارائه شده اقدام به انتخاب رشته نمایند. تقاوت نظام آموزشی تمام وقت و پاره وقت در ارائه واحدهای درسی در هر ترم تحصیلی می باشد، بدین صورت که دانشجویان در نظام آموزشی پاره وقت میتوانند تعداد واحد کمتری انتخاب کنند.

داوطلبان توجه داشته باشید که نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 تبریز دو هفته پس از اتمام زمان ثبت نام بر روی سامانه منتشر می شود.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ندای مشاور نیز با راهنمایی داوطلبان در خصوص بررسی و انتخاب رشته مناسب شما را در روند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 98 یاری نموده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی تا مرحله اعلام نتایج پاسخگوی شما خواهند بود .

برای مشاوره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز 98 با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

 پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *