جدیدترین اخبار دانشگاه ازاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

تحصیل بدون کنکور در دانشگاه آزاد راهی ساده برای ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل داوطلبان می باشد. با توجه به اینکه در چند سال اخیر پذیرش اکثر رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بصورت بدون کنکور می باشد ، داوطلبان نیازی نیست دغدغه قبولی در دانشگاه آزاد رو داشته باشند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) انجام می گیرد. ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98 دو مرتبه در سال بصورت ورودی مهر 98 و ورودی بهمن 98 برگزار می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 برای دو نیمسال تحصیلی انجام می گیرد . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 از مرداد ماه شروع شده و تا آخر شهریور ماه ادامه پیدا می کند. داوطلبان در این بازه زمانی فرصت دارند تمامی مدارک خود را آماده نموده و در سایت بارگزاری نمایند. داوطلبانی که تمایل به ثبت نام دانشگاه آزاد در نیمسال اول دارند باید تا آخر شهریور ماه فارغ التحصیل شوند تا در صورت قبولی بتوانند وارد دانشگاه شوند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 نیز از دی ماه شروع شده و تا آخر بهمن ماه ادامه می یابد. متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد تا آخر بهمن ماه فرصت دارند فارغ التحصیل شده ومدرک نحصیلی خود را دریافت کنند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام تمامی دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد در همه مقاطع بصورت اینترنتی بوده و از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد. داوطلبان میتوانند با ورود به این سامانه و با توجه به مقطعی که متقاضی تحصیل در آن هستند گزینه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی را انتخاب کنند . داوطلبان می بایست ابتدا کارت علاقه مندی خود را خریداری کنند که این کارت حاوی اطلاعاتی از قیبل کد رهگیری 12 رقمی ، یک نام کاربری 10 رقمی و یک کلمه عبور 6 رقمی است که برای هر داوطلب اختصاصی می باشد .

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

پذیرش دانشگاه آزاد ، براساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد و معدل مهمترین ملاک قبولی در این دوره های می باشد. داوطلبان باید تمامی شرایط اختصاصی و عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را داشته باشند. تمامی شرایط در قالب دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 به تفکیک هر مقطع تحصیلی منتشر می شود.

از مهم ترین شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 مربوط به مدرک تحصیلی پایه می باشد.

برای ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 98 داشتن مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا یک مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید رشته های نظری ، فنی و حرفه ای و کار و دانش الزامیست.

برای ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 ، داشتن مدرک دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی الزامیست. بنابراین داوطلبان فاقد مدرک پیش دانشگاهی حق ثبت نام در این دوره را ندارند .

برای ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته داوطلبان بایستی دارای مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) باشند و برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در مقطع کارشناسی پیوسته داشتن مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا یک مدرک دیپلم نظام جدید و مدرک پیش دانشگاهی و یا ارائه مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) به جای مدرک پیش دانشگاهی ضروریست.

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 معمولا دو هفته پس از اتمام ثبت نام بر روی سایت azmoon.org بارگزاری می شود و داوطلبلن می توانند با وارد نمودن کد ملی و رمز ورود خود کارنامه را دریافت نمایند. بعد از اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 ، اطلاعیه زمانبندی ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان را منتشر خواهد کرد که طی آن زمان دقیق مراجعه پذیرفته شدگان به واحد های دانشگاه آزاد به همراه مدارک لازم برای ثبت نام اعلام خواهد شد . البته پذیرفته شدگان بایستی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه ، ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان که با عنوان ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد شناخته می شود رو انجام دهند.

برای دریافت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *