جدیدترین اخبار دانشگاه ازاد

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می گیرد. پذیرش دانشجو در این دوره ها براساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد و داوطلبان پس از اینکه در گروه آزمایشی مورد علاقه خود اقدام به انتخاب رشته نمودند بر اساس سوابق تحصیلی که معدل مهمترین ملاک قبولی می باشد ، پذیرش می شوند. اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 بدین صورت می باشد که با توجه به اینکه در هر یک از مقاطع تحصیلی داوطلبان مجاز به انتخاب 20 رشته محل هستند ، در فرایتد اعلام نتایج سیستم به ترتیب اولویت بندی صورت گرفته توسط داوطلب ، سوابق تحصیلی آن ها بررسی نموده و نتایج را اعلام می نماید.

نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 از طریق سامانه الکترونیکی دانشگاه آزاد انجام میشود و داوطلبان میتوانند با مراجعه به سامانه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 ، از نتایج ثبت نام خود باخبر شوند.

برای مشاوره دریافت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

 پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در دو بازه زمانی برای ورودی مهر و ورودی بهمن انجام می گیرد . کلیه داوطلبانی که در این دوره ها شرکت نموده اند مبتوانند برای اطلاع از نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 بر اساس زمانبندی اعلام شده در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 با مراجعه به سامانه www.azmoon.org اقدام به مشاهده نتایج و دریافت کارنامه خود نمایند. همچنین داوطلبان توجه داشته باشند در صورتی که نتایج بر روی سایت فوق منتشر نشده باشد به سامانه www.azmoon.net مراجعه نمایند.

نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در مقاطع کاردانی و کارشناسی بصورت جداگانه اعلام می گیردد که داوطلبان میتوانند با کلیک بر روی لینک مربوطه وارد صفحه مورد نظر شوند. برای دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 داوطلبان بایستی کد ملی و شناسه ثبت نام خود را در سامانه وارد نمایند تا وارد صفحه مشاهده نتایج شوند.

نتایج ثبت نام بدون کنکور دنشگاه آزاد مهر 98 هفته آخر شهریور ماه اعلام می شود و نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 نیز هفته آخر بهمن تا اوایل اسفند منتشر می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *