جدیدترین اخبار دانشگاه ازاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد

برای دریافت مشاوره ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

دانشگاه آزاد مشهد در تمامی مقاطع به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد ، از این رو متقاضیانی که قصد ورود به دانشگاه آزاد مشهد را دارند میتوانند در دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد ثبت نام نموده و در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند. داوطلبان شرکت در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد میتوانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد، در رشته مورد علاقه خود ثبت نام کنند.

زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مشهد در نیمسال اول و نیمسال دوم بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org می باشد. زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد ورودی مهر ماه از نیمه دوم مرداد ماه و زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد ورودی بهمن ماه ممولا از نیمه دوم دی ماه می باشد. داوطلبان باید در این بازه زمانی از سایت دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام نمایند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد در مقطع کاردانی و کارشناسی ارائه می گردد و داوطلبانی که قصد ثبت نام در دوره های بدون کنکور این دانشگاه را دارند توجه داشته باشند که فقط در دو مقطع کاردانی و کارشناسی می توانند بصورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد مشهد شوند. ورود به رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مشهد و رشته های دکتری دانشگاه آزاد مشهد نیاز به شرکت در کنکور سراسری می باشد.

در ادامه به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی اشاره می کنیم. همچنین میتوانید از نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد که توسط سامانه ندای مشاور آماده شده است بصورت رایگان استفاده نمایید.

رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مشهد

بسیاری از فارغ التحصیلان دوره های فنی و حرفه ای ، در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد شرکت می کنند. رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مشهد بیشتر شامل رشته های فنی و مهندسی و رشته های هنری و انسانی می باشد که بعضی از این رشته ها در جدول ذیل اشاره می کنیم.

مدیریت خانواده

حسابداری

تربیت بدنی

بهداشت مدارس

الکترونیک

صنایع شیمیایی

ساختمان

نقشه کشی

نقشه برداری

معدن

ساخت و تولید

مکانیک خودرو

تأسیسات

سفال و سرامیک

متالورژی

کامپیوتر

گرافیک

طراحی و دوخت

فیلمسازی

هنرهای تجسمی

داوطلبان می توانند از بین رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد کاردانی ، یکی از رشته های متجانس با مدرک دیپلم خود را انتخاب کنند و در این دوره ها پذیرش شوند.

رشته های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد مشهد

پذیرش بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد کاردانی شامل رشته های مختلف در گروه های آموزشی میباشد که داوطلبان باید حتما مدرک پیش دانشگاهی را اخذ کرده باشند. تفاوت مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد در تعداد واحدهای ارائه شده می باشد.

امور بانکی

حسابداری

تربیت معلم

کاردان فنی عمران

مدیریت بازرگانی

مدیریت دولتی

کاردان فنی برق

معماری

پرورش طیور

مربیگری

گرافیک

معدن

مواد غذایی

شهرسازی

دامپزشکی

متمرجمی زبان

نقشه کشی

کتابداری

جوشکاری

صنایع پلاستیک

رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد مشهد بسیار متنوع می باشد و هر کدام از رشته های ذکر شده دارای گرایش های زیادی می باشد که می توانید از طریق تماس با مشاورین مرکز اطلاعات جامعی را بدست بیاورید.

رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مشهد

مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد یکی از پرطرفدارترین مقاطع تحصیلی در دانشگاه آزاد می باشد که با شروع ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد داوطلبان زیادی متقاضی شرکت در این مقطع تحصیلی می باشند. بسیاری از داوطلبان کنکور نیز که رتبه قبولی را کسب نکرده اند، بدنبال ورود به دانشگاه از طریق پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی می باشند. رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مشهد در گروه های آموزشی مختلف ارائه می شود و تقریبا ۹۰ در صد رشته های موجود در گروه های مختلف آموزشی جزو رشته های بدون آزمون این مقطع می باشند.

در این مقطع هر داوطلبی مجاز به انتخاب رشته های مورد علاقه خود در گروه های مختلف آموزشی می باشد و هیچ محدودیتی برای انتخاب رشته ندارد.

رشته های مهم و پرطرفدار که بصورت بدون آزمون ارائه می شوند به شرح ذیل می باشد:

در گروه انسانی رشته هایی مانند حقوق ، روانشناسی ، مدیریت ( همه گرایش ها ) ، علوم اجتماعی ، مشاوره و راهنمایی ، علوم سیاسی ، تربیت بدنی و …

گروه فنی و مهندسی شامل مهندسی عمران ، مهندسی برق ، مهندسی معماری ، مهندسی نفت ، شهرسازی ، مهندسی معدن ، مهندسی مکانیک ، متالوژی ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی پزشکی ، مهندسی شیمی و …

گروه هنر و زبان های خارجی مانند زبان و ادبیات انگلیسی ، مترجمی زبان ، آموزش زبان انگلیسی ، گرافیک ، معماری داخلی ، کارگردانی، فیلمسازی ، موسیقی ، نقاشی و …

گروه علوم تجربی شامل علوم سلولی مولکولی ، میکروبیولوژی ، شیمی ، زیست شناسی ، ژنتیک ، مهندسی کشاورزی ، زمین شناسی ، شیمی دارویی و …

برای دریافت مشاوره ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

رشته های کاردانی بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد

رشته های کارشناسی بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد

رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد مشهد

رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد مشهد

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد مشهد

رشته های دکتری دانشگاه ازاد مشهد

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد

لیست رشته های با کنکور دانشگاه ازاد مشهد

رشته های کارشناسی بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد

تفاوت رشته های با کنکور و بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد

رشته های پیراپزشکی دانشگاه ازاد مشهد

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد

مشاوره درباره رشته های دانشگاه ازاد مشهد

معدل لازم برای شرکت در رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد

شرایط ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد

 

 

 

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *