سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

خدمات ما

سامانه ندای مشاور با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی ، برای داوطلبان عزیز زمینه ای را فراهم نموده است که به راحتی بتوانند در هر زمان و هر مکان که بودند به راحتی با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

این مرکز خدمات مشاوره تحصیلی خود را برای تمامی دانشگاه های کشور همانند:

  • دانشگاه علمی کاربردی
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه سراسری
  • پردیس های خودگردان
  • وزارت بهداشت

همچنین برای تمامی مدارس کشور همانند:

  • مدارس شاهد
  • مدارس تیزهوشان
  • مدارس نمونه دولتی
  • مدارس فرهنگ

و بقیه مدارس کشور و برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا مقطع دکتری چه به صورت بدون کنکور و چه بصورت با کنکور ارائه می نماید.

داوطلبان عزیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 12 شب برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره های مرکز تماس گرفته و با مشاوران ما در ارتباط باشند.

شماره های تماس با ندای مشاور:

تلفن ثابت کل کشور  9099071375

از طریق همراه اول  99221106

تلفن ثابت استان تهران 9092305784

سبز مشاور

 

برای داوطلبان که قصد ثبت نام و تحصیل در دانشگاه آزاد را دارند یکی از مهمترین و پر کاربردترین سایت ها سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org می باشد.

 

www.azmoon.org

سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد www.azmoon.org

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد و انتخاب رشته دانشگاه آزاد

از طریق لفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

www.azmoon.org

سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org از پرکاربردترین سایت های برای داوطلبان دانشگاه آزاد به حساب می آید. داوطلبانی که قصد ثبت نام و تحصیل در دانشگاه آزاد را دارند بایستی از طریق همین سامانه اقدام نمایند. همین امر باعث می گردد اهمیت این سامانه در نزد این دسته از داوطلبان تحصیل در دانشگاه ها بیشتر گردد. این سامانه در واقع به مانند سامانه سنجش دانشگاه سراسری بخش های برای داوطلبان در نظر گرفته است. البته بایستی بیان شود که سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد همانند سامانه سنجش سراسری بخش های متعددی به آن صورت ندارد. اما این امر دلیل نمی شود تا داوطلبان در این زمینه اطلاعات لازم را کسب ننمایند. از این رو در این مقاله به بررسی و توضیح در این زمینه خواهیم پرداخت.

بخش ثبت نام در www.azmoon.org

از مهمترین کاربردهای سامانه www.azmoon.org در زمینه ثبت نام های متعدد دانشگاه آزاد می باشد. داوطلبانی که برای دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام می نمایند بایستی توجه نمایند که ثبت نام دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی انجام می گیرد. برای این منظور نیز بایستی به سامانه سنجش دانشگاه آزاد مراجعه نمود. به هنگام ورود به سامانه www.azmoon.org برای ثبت نام داوطلبان در صفحه اصلی این سایت با لینک های ثبت نام مواجه می گردند. این لینک ها در بازه های زمانی مشخصی فعال می گردد از این رو داوطلبان برای اطلاع از زمان دقیق ثبتنام دانشگاه آزاد به اطلاعیه هایی که در همین سامانه یا دیگر سایت های معتبر انتشار می یابد توجه نمایند. از جمله ثبت نام های پر متقاضی که از طریق سامانه www.azmoon.org انجام می گیرد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد

ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد

بخش انتخاب رشته www.azmoon.org

برای داوطلبانی که در آزمون های سراسری ورود به دانشگاه در مقاطع مختلف شرکت نموده اند برای انتخاب رشته نیز بایستی به سامانه www.azmoon.org بایستی مراجعه نمایند. لازم به ذکر می باشد با وجود این که این آزمون زیر نظر سازمان سنجش صورت می گیرد و ثبت نام آزمون اط طریق سامانه سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد اما برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد بایستی به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاهزادا مراجعه نمایند. همچنین برای ورود به پروسه انتخاب رشته داوطلبان بایستی شناسه انتخاب رشته دانشگاهزاد را از داخل کارنامه ای که در سایت sanjesh.org دریافت نموده اند را در بخش تعین شده وارد نمایند. از جمله مهمترین انتخاب رشته هایی که رد سامانه www.azmoon.org انجام می گیرد می توان به انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ، انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اشاره نمود.

بخش اعلام نتایج در www.azmoon.org

بخش دیگری که در سامانه www.azmoon.org در نظر گرفته شده است سامانه اعلام نتایج می باشد. این سامانه البته به صورت مستقل از سامانه سنجش می باشد اما داوطلبان می توانند برای ورود به سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد از سامانه www.azmoon.org استفاده نمایند. از این رو در صفحه اصلی این سامانه لینک اعلام نتایج دانشگاه آزاد قرار داده شده است که با کلیک بر روی این لینک داوطلبان به طور مستقیم به سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد متصل می گردد. در این سامانه تمامی نتایج ثبت نام های با کنکور و بدون کنکور دانشگاه آزاد در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که با وارد نمودن اطلاعات داوطلبی می توان این نتایج را دریافت نمود.

 دیگر بخش های www.azmoon.org

بخش های دیگری نیز در سامانه www.azmoon.org قرار داده شده است که از طریق نوار ابزاری در قسمت راست سایت قابل دسترس می باشد. این بخش ها شامل اطلاع از میزان شهریه دانشگاه آزاد ، سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ، سوال متداول ، ارسال سوال ، دریافت پاسخ ، تماس با ما ، سازمان مرکزی دانشگاه ، روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش ، انواع وام ها و تسهیلات در دانشگاه می باشد. در میان این بخش ها می توان به بخش آخر به عنوان بخش پرکاربرد اشاره نمود که داوطلبان با ورود به این بخش از شرایط ، ضوابط و انواع وام هایی که در طول تحصیل خود در دانشگاه آزاد می توانند دریافت نمایند توضیحات مناسبی ارائه گردیده است.

برای دریافت مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد و انتخاب رشته دانشگاه آزاد

از طریق لفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 مطالب مفید

رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش جستجو

دسترسی های سریع

دوستان عزیز برای دسترسی هر چه سریع تر به مطلب مورد نظر خود از منو سایت استفاده کرده و یا می توانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز استفاده نمایید.

در صورتی که سوالی داشتید با ارسال نظر در زیر مطلب مورد نظرتان منتظر پاسخ مشاوران ندای مشاور باشید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت می توانید از طریق ایمیل هم با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ایمیل مجموعه سامانه ندای مشاور به نشانی admin@moshaverin.org در ارتباط باشید.

cantact  تلفن ثابت :  9099071375

  همراه اول :  06-11-22-99

        استان تهران:  9092305784

 

      insta      telegram       توییتر سامانه ندای مشاور    

 

گوگل پلاس سامانه ندای مشاور      فیس بوک سامانه ندای مشاور      پینترست سامانه ندای مشاور      لینکدین سامانه ندای مشاور