سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

لیست رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد ارومیه

 

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه ازاد ارومیه ورودی مهر 98

برای اطلاع از شرایط ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ارومیه

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد ارومیه

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ارومیه برای ورودی مهر 98 از نیمه دوم مرداد ماه شروع می گردد و متقاضیانی که علاقه مند به تحصیل در رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد ارومیه می باشند باید در این بازه زمانی اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد ارومیه از طریق سامانه سنجش و معاونت دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی www.azmoon.org می باشد که همزمان با شروع ثبت نام ، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد به تفکیک مقاطع تحصیلی در این سایت بارگذاری می گردد.

رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد ارومیه در مقاطع مختلف ارائه می گردد که شامل : رشته های بدون ازمون کاردانی پیوسته دانشگاه ازاد ارومیه ، رشته های بدون ازمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه ازاد ارومیه ، رشته های بدون ازمون کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد ارومیه و رشته های بدون ازمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد ارومیه می باشد که داوطلبان می توانند متناسب با مدرک تحصیلی خود و با داشتن شرایط ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد ، در رشته مورد علاقه خود ثبت نام نمایند.

بنا به درخواست دوستان عزیز بر آن شدیم تا اولین و کامل ترین نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور را آماده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با چند کلیک ساده هر آنچه می خواهید را بیابید. این نرم افزار به دو صورت جستجو رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد براساس واحد دانشگاه و رشته مورد نظر انجام می دهد که با استفاده از لینک زیر می توانید از  نرم افزار جستجوی رشته های بدون کنکور استفاده نمایید.

برای استفاده از نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید

همچنین داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی ، رشته های دانشگاه پیام نور و رشته های دانشگاه غیرانتفاعی از این نرم افزار استفاده نمایند.

شرایط ثبت نام رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد ارومیه

ثبت نام رشته های دانشگاه آزاد ارومیه در تمامی مقاطع بصورت بدون آزمون صورت می گیرد ولی دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد که بدون اطلاع از این ضوابط ممکن است داوطلبان ثبت نام ناموفقی را داشته باشند ، به همبن دلیل اطلاع از شرایط  ثبت نام رشته های بدون ازمون دانشگاه آزاد ارومیه برای داوطلبان مهم تلقی می گردد.

یکی از مهمترین مواردی که برای ثبت نام دوره های دون آزمون دانشگاه آزاد بایستی رعایت نمود مدرک پایه می باشد. بدین معنا که متقاضیان ثبت نام کارشناسی پیوسته باید مدرک پیش دانشگاهی و متقاضیان ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بایستی مدرک کاردانی را داشته باشند. همچنین داشتن مدرک دیپلم مرتبط برای ثبت نام دوره کاردانی پیوسته و مدرک پیش دانشگاهی برای ثبت نام در دوره کاردانی ناپیوسته ضروری می باشد.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ارومیه

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطلب مفید

ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه پیام نور

ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد

نتایج کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور