سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

www.azmoon.org

برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید از طریق آزمون ورودی و نه از طریق بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنید ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد راهی مطمئن و به نسبت آسان برای ورود  به این مقطع است. کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با افزایش ظرفیتی که از سال 93 ایجاد کرده است هر ساله پذیرای هزاران داوطلبی است که قصد دارند با ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وارد مقطع تحصیلات تکمیلی شوند و با تحصیل در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پلی برای ورود به مقطع دکتری تخصصی بسازند.

برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوربن مرکز تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

9099071375

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال های 92 و پیش از آن بهمن ماه بود اما از سال 93 ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به اواسط آذر ماه موکول شده است. بنابراین حدس می زنیم برای سال آینده نیز زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به آذر ماه موکول شود. معمولا مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد 1 ماه می باشد اما علاقه مندان به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ترجیحا در 2 هفته اول ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام خود را انجام دهند.

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد داشتن یک مدرک کارشناسی ( اینکه کارشناسی پیوسته باشد یا ناپیوسته مهم نیست ) الزامی می باشد. لزومی ندارد مدرک کارشناسی خود را حتما از دانشگاه آزاد گرفته باشید بلکه مدارک کلیه دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و بهداشت که شامل دانشگاه های سراسری دولتی ، پردیس های خودگردان، دانشگاه های غیر انتفاعی ، دانشگاه علمی کاربردی ، دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد در کلیه دوره های روزانه ، شبانه ، مجازی ، پاره وقت  و تمام وقت مورد قبول می باشند. همچنین برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد محدودیتی برای انتخاب اکثریت رشته ها وجود ندارد و به غیر از چند رشته خاص ، در سایر رشته ها کلیه داوطلبان با هر رشته ای می توانند ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خود را انجام دهند.

” آیا می دانید شانس قبولی شما در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بیش از 80 درصد به انتخاب رشته شما بستگی دارد؟ “

نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید اطلاعات ثبت نامی خود را در سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ثبت کنید. ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در یک رشته تحصیلی انجام می شود و داوطلبان حق دارند بدون توجه به اینکه در چه رشته ای فارغ التحصیل شده اند در اکثر رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام خود را انجام دهند. مرکز مشاوره سامانه ندای مشاور افتخار دارد که با بهره گیری از مشاوران مجرب و با اطلاع کامل از قوانین و مقررات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، علاوه بر مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، ثبت نام شما را نیز انجام دهد.

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اصلی ترین و مهم ترین تفاوت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با کنکور سراسری در این است که در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، در زمان ثبت نام باید انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را نیز انجام داد. به این شکل که کلیه داوطلبان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید در مرحله ثبت نام در حداکثر 100 رشته محل انتخاب خود را انجام دهند و پس از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، به یکباره منتظر اعلام نتایج نهایی باشند. قطعا به دلیل اینکه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پیش از برگزاری آزمون انجام می شود حضور یک مشاور و کارشناس در این انتخاب رشته تاثیر مهمی در قبولی شما خواهد داشت. مرکز مشاوره سامانه ندای مشاور با بهره گیری از مشاوران مجرب افتخار دارد در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهترین مشاور و همراه برای شما باشد.

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد معمولا در سال های گذشته در اردیبهشت و یا خرداد ماه برگزار می شود. البته در 2 سال قبل زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در اوایل خرداد ماه بوده است. کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سه روز متوالی و در 7 گروه پزشکی , گروه دامپزشکی  , گروه علوم انسانی  , گروه علوم پایه , گروه فنی مهندسی , گروه کشاورزی و منابع طبیعی و گروه هنر برگزار می گردد. زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دو نوبت صبح و عصر می باشد که زمان دقیق آن در کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ذکر می گردد.

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

هرساله اواخر شهریور ماه هرسال زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه می باشد. طی این نتایج برای هر داوطلب مشخص می شود در این ثبت نام در کدام یک از انتخاب های خود پذیرفته نشده اند. همچنین در مقابل هر یک از انتخاب هایی که در آن پذیرفته نشده ایم تراز ( نمره کل ) آخرین نفر قبولی درج می گردد که می توانید با مقایسه آن با تراز خود متوجه علت عدم قبولی در آن رشته محل در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شویم.

مشاوره تخصصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و معرفی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

9099071375

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید