سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ضمن آرزوي توفيق براي شما داوطلبان گرامي كه در آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 95 شركت نموده‌ايد نظر عزيزان را به نكاتي چند در خصوص انتخاب رشته و نحوه گزينش علمي آزمون كارشناسي ناپيوسته معطوف مي‌دارد :

داوطلبان مجاز به انتخاب حداكثر 10 رشته/محل از رشته‌هاي مجموعه امتحاني خود مطابق كد رشته امتحاني مندرج در دفترچه شماره يك اين آزمون مي‌باشند از آنجايي كه دانشگاه آزاد اسلامي مجري برخي از رشته‌هاي اين آزمون نمي‌باشد لذا به داوطلبان اكيداً توصيه مي‌گردد قبل از تهيه كارت اعتباري انتخاب رشته با مراجعه به جدول رشته/محل‌هاي دوره با آزمون اين مقطع از داير بودن رشته مورد تقاضاي خود در دانشگاه آزاد اسلامي اطمينان حاصل نمايند.

گزينش علمي در اين آزمون صرفاً براساس نمره‌ كل داوطلب انجام خواهد شد و درج يك رشته/محل در انتخاب اول داوطلب هيچ‌گونه مزيت رقابتي براي وي ايجاد نخواهد كرد لذا به داوطلبان توصيه مي‌شود صرفاً براساس علاقه خود به رشته‌هاي داير و امكان تحصيل در واحد دانشگاهي مورد نظر نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.

پذیرش در رشته مامایی تنها برای خواهران مجاز می باشد.

داوطلبان لازم است در انتخاب رشته/محل‌ها، توضيحات دفترچه راهنماي شماره يك اين آزمون را در خصوص شرايط و ضوابط اختصاصي پذيرش دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامي مجدداً مطالعه نموده و در انتخاب رشته لحاظ نمايند.

آن دسته از داوطلباني كه حائز شرايط استفاده از سهميه «بسيجي فعال» مي‌باشند لازم است در فرم انتخاب رشته و در محل مربوطه تمايل خود جهت استفاده از اين سهميه‌ را اعلام نمايند.

بسيجي فعال : براساس مصوبه هيأت محترم وزيران در جلسه مورخ 77/4/28 بسيجياني كه حائز شرايط آئين‌نامه اجرايي ماده «201» باشند، مشمول قانون ايجاد تسهيلات براي ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسيجي به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كشور مصوب سال 1376 و آیین ‌نامه اجرایی آن هستند که این مصوبه در دانشگاه آزاد اسلامی اجرا می شود.

تذكر 1 : واجدين شرايط استفاده از سهميه بسيجي فعال، فقط يك بار حق استفاده از سهميه مزبور را در صورت قبولي و ثبت‌نام دارند بنابراين داوطلباني كه قبلاً در هر يك از مقاطع تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي از سهميه مذكور استفاده كرده و ثبت‌نام نموده باشند حق استفاده مجدد از آن را ندارند.

تذكر 2 : داوطلبان واجد شرايط استفاده از سهميه بسيجي فعال، جهت برخورداري از اين امتياز به منظور پذيرش در آزمون در حد ظرفيت مصوب سهميه‌ها، مي‌بايست 90 درصد نمره كل آخرين فرد پذيرفته شده عادي (بدون سهميه) در رشته‌هاي كارشناسي را كسب نمايند.

تذكر 3 : دريافت كد رهگيري از مراكز سپاه و درج آن در فرم ثبت‌نام اينترنتي براي متقاضيان استفاده از سهميه بسيجي فعال اجباري است.

مشاوره انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

www.azmoon.org

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید