سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد 95

برای مشاهده و اطلاع از نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مشاهده و اطلاع از نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد ، نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد در رشته های پزشکی  و غیر پزشکی از طریق مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می گردد. در نتیجه کلیه کسانی در کنکور سراسری 97 شرکت کرده بودند و از طریق سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد ، فرم انتخاب رشته خود را در کلیه رشته های گروه پزشکی و غیر پزشکی تکمیل نموده اند می توانند با مراجعه به سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد ، کارنامه خود را دریافت کنند. در زیر راهنمای اعلام نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد را تقدیم حضورتان می کنیم.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد کافیست به سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد به آدرس www.azmoon.org مراجعه کنید و وارد لینک " نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری" وارد شوید. در این قسمت دو حالت مشاهده نتایج برای شما ظاهر می شود که یکی بر اساس مجموعه امتحانی و شناسه انتخاب رشته است و دیگری اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق جستجو بر اساس مجموعه امتحانی و اطاعات فردی می باشد. در تصویر زیر می توانید این دو حالت جستجو را مشاهده کنید.

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد بر اساس شناسه انتخاب رشته

در این حالت جستجوی نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد کافیست علاوه بر وارد کردن مجموعه امتحانی خود که یکی از رشته های علوم ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان های خارجی است و نظام آموزشی که یکی از حالت های تمام وقت و پاره وقت است ، شناسه انتخاب رشته و شماره شناسنامه خود را نیز وارد کنید. اگر شناسه انتخاب رشته خود را ندارید کلیک کنید.

لازم به ذکر است کلیه داوطلبان کنکور تجربی که در رشته های پزشکی و پیراپزشکی انتخاب رشته دانشگاه آزاد کرده بودند باید نظام آموزشی تمام وقت را انتخاب کنند.

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد بر اساس اطلاعات فردی

این حالت جستجوی نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد مناسب افرادی است که به شناسه انتخاب رشته خود دسترسی ندارند و صرفا می خواهند با وارد کردن اطلاعات شخصی نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد را مشاهده کنند. این افراد همانطور که در تصویر پیداست باید علاوه بر مشخص کردن مجموعه امتحانی و نظام آموزشی ، نام ، نام خانوادگی ، سال تولد و شماره شناسنامه خود را نیز وارد کنید.

اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد

اگر بعد از مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد متوجه شدید که اشتباهی رخ داده است ( مثلا سهمیه شما درست درج نشده ، یا تراز شما در زیرگروه ها به درستی درج نشده ) می توانید از طریق تماس تلفنی با مشاوران ندای مشاور اعتراض خود به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد را ثبت کنید و منتظر بررسی توسط دانشگاه آزاد باشید. قابل توجه است مشکلاتی از قبیل تعلق نگرفتن سهمیه مثل سهمیه بسیج فعال یا جانبازان یا ایثارگران یا فرزند شهید که به کرات پیش آمده است با یک اعتراض کوچک در صورتی حق با شما باشد برطرف شده وبرای شما حق انتخاب رشته مجدد ایجاد می شود.

برای اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد  و اظلاع از نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور