سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

تکمیل ظرفیت ارشد| انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 95

تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رشته های متنوعی وجود دارد. همچنین رشته های جدیدی نیز به این رشته ها اضافه شده اند که لازم است داوطلبان حتما این رشته ها را بررسی کنند و سپس اقدام به ثبت نام تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نمایند.

رشته های ارائه شده برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد متنوع میباشند. به عنوان مثال می توانیم به برخی از این رشته ها که در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ارائه شده اند اشاره کنیم. رشته هایی مثل: سم شناسی، شیمی دارویی، آموزش بهداشت، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و...

داوطلبان برای شرکت در برخی از رشته های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید مدرک کارشناسی مورد قبول در آن رشته را داشته باشند.

به عنوان مثال داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته  پرستاری سلامت جامعه در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هستند باید مدرک کارشناسی پرستاری را داشته باشند.

لازم به ذکر است داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کرده اند ولی موفق به انتخاب رشته نشده اند می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کرده و انتخاب رشته را انجام دهند.

تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مفید

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد

تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 1395

تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 1395

زمان تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد

زمان تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 1395

ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 95

تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 95

اعلام تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 1395

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 95

زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید