سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

تکمیل ظرفیت| تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد

درباره تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد باید بگوییم که تکمیل‌ ظرفیت کارشناسی آزاد در حقیقت یک شانس و احتمال مجدد برای پذیرش داوطلبان شرکت در کارشناسی دانشگاه آزاد است.

وقتی که ظرفیت یک رشته اعلام شده در محل مورد نظر داوطلبان شرکت در کارشناسی دانشگاه آزاد پر نشده باشد، این احتمال وجود دارد تا افراد بتوانند در تکمیل‌ ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد در رشته محل مورد علاقه‌شان پذیرش شوند.
همینطور سخنگوی دانشگاه آزاد اعلام کرده است که همه افرادی که در مرحله اول شرکت در آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد پذیرفته شده یا پذیرفته نشده‌اند، این امکان را دارند، که اگر ظرفیت رشته‌ای تکمیل نشده باشد، دوباره در تکمیل ‌ظرفیت شرکت کنند.
مورد بعدی این است که دانشجو در رشته‌ای که قبول شده ثبت ‌نام کرده است و در تکمیل ‌ظرفیت رشته ‌ای که بیشتر دوست دارد ظرفیت برای پذیرش وجود دارد.

با وجود اینکه دانشجو ثبت‌نام خود را در محل اول قبولی انجام داده است، اما می‌تواند انتخاب کند که در محل قبولی اول یا در قبولی تکمیل‌ ظرفیت پذیرش نهایی خود را انجام دهد.
مورد بعدی این است که داوطلبی اصلا در هیچ‌کدام از رشته محل‌های انتخابی خود قبول نشده است. در تکمیل‌ ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد، دانشگاه اعلام می‌کند که داوطلبانی که قبول نشده‌اند هم می‌توانند در تکمیل‌ظرفیت رشته‌هایی که ظرفیت‌شان کامل نشده است، شرکت کنند.
بنابراین تکمیل ‌ظرفیت یک نوع امکان است که دانشگاه آزاد قرار می‌دهد و همه داوطلبان شرکت در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد می‌توانند مثل یک انتخاب مجدد تصمیم‌ گیری کنند.

برای مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با مشاورین ما تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

مطالب مفید

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد

قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

قبولی در تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد

آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه آزاد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید