سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

دانشگاه آزاد | انتخاب رشته کاردانی بدون آزمون 1396

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی

دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1361 تاسیس شد و توانست داوطلبان زیادی را به سوی خود جلب کند. از لحاظ کیفیت آموزشی بعد از دانشگاه سراسری، دانشگاه آزاد در رتبه دوم قرار دارد و دارای کیفیت آموزشی بالایی می باشد.

دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا رشته های مختلفی را ارائه می کند. هزینه های دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف و در رشته های مختلف، متفاوت است.  به طور مثال در مقطع کاردانی شهریه ثابت حدودا 400,000  تومان می باشد.

دانشجویانی که مایل به شرکت در رشته های بدون آزمون کاردانی دانشگاه آزاد 1396 در مقطع کاردانی هستند و موفق به قبولی در آزمون سراسری  نشده اند می توانند در مقطع کاردانی دانشگاه آزاد انتخاب رشته کرده و شرکت کنند.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی

دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی، رشته های بدون آزمون مقطع کاردانی را هم ارائه می کند. لازم به ذکراست  در مقطع کاردانی بعضی از رشته هایی که در کنکور دانشگاه آزاد ارائه می شوند ممکن است در مقطع کاردانی در لیست رشته های بدون آزمون آزاد قرار نگیرند.

داوطلبان باید در نظر داشته باشند که شرکت در کلاس ها در مقطع کاردانی اجباری است و دانشجویان مقطع کاردانی باید در کلاس ها حضور داشته باشند.

شما می توانید برای انتخاب رشته مقطع کاردانی دانشگاه آزاد  و اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون آزاد 1396 با مشاورین ما تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی

مطالب مفید

کاردانی دانشگاه آزاد

رشته های بدون آزمون کاردانی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کاردانی دانشگاه آزاد

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید