تماس با مشاوره تحصیلی ندای مشاور

azmoon99.iau.ac.ir

📚 خلاصه ای از مقاله azmoon99.iau.ac.ir:

سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

در این مقاله سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد azmoon99.iau.ac.ir و نحوه ورود به سایت تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد برای داوطلبان ارائه شده است

azmoon99.iau.ac.ir

azmoon99.iau.ac.ir

به منظور جلوگیری از سفرهای بین شهری با اجرای طرح تعاون آزمون ، دانشجویان دانشگاه آزاد با ثبت نام در سامانه azmoon99.iau.ac.ir و کسب موافقت از ستاد طرح تعاون آزمون در واحد دانشگاهی محل زندگی خود آزمون دهند.

نایب رئیس ستاد آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل اصلاحیه تقویم آموزشی و امتحانات رشته های پزشکی و غیرپزشکی و اجرای طرح تعاون آزمون را ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر جواد علمائی نایب رئیس ستاد آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل اصلاحیه تقویم آموزشی و امتحانات رشته های پزشکی و غیرپزشکی و اجرای طرح تعاون آزمون را به رؤسای استان­ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

زمان برگزای آزمون پایان ترم دانشگاه آزاد azmoon99.iau.ac.ir

تعداد جلسات برگزاری امتحانات در هر روز چهار نوبت و به شرح ذیل است:

نوبت امتحان

نوبت اول

نوبت دوم

نوبت سوم

نوبت چهارم

ساعت

8-10

11-13

14-16

17-19

 

براساس بندهایی از این بخشنامه به منظور جلوگیری از سفرهای بین شهری با اجرای طرح تعاون آزمون، دانشجویان فاقد منع آموزشی با ثبت نام در سایت azmoon99.iau.ac.ir (سایت مذکور از روز شنبه ۱۷ خردادماه فعال می باشد.) و کسب موافقت از ستاد طرح تعاون آزمون می توانند در واحد محل زندگی خود آزمون دهند. همچنین امتحانات دوره دکتری تخصصی می تواند بر مبنای آزمون شفاهی برخط به تشخیص استاد راهنما و هماهنگی با آموزش واحد برگزار شود. در کلاسهای ترکیبی از مقاطع ارشد و دکتری با لحاظ تعداد دانشجویان تا 10 نفر بر مبنای آخرین لیست حضور و غیاب، امتحان به روش برشمرده شده مجاز است. ضبط آزمون شفاهی برخط لازم است.

در این بخشنامه تأکید شده است: برنامه ریزی و نحوه امتحانات واحدها/مراکز دانشگاهی و آموزشکده های سما دارای دانشجو کمتر از 1000 نفر در اختیار رئیس استان است. برنامه ریزی باید پاسخگوی طرح تعاون آزمون است. باتوجه به بهره گیری غیربرخط از کلاس های مجازی برخط، رعایت میزان حضور دانشجویان در کلاس حضوری ضروری نیست. در شهرهایی که در بازه آزمون وضعیت قرمز را داشته باشند اجرای امتحان حضوری مجاز نمی باشد.

دانشجویان متقاضی شرکت در طرح تعاون آزمون azmoon99.iau.ac.ir باید دستورالعمل های ابلاغی ستاد مرکزی طرح تعاون آزمون را از طریق سامانه کسب و اجرا کنند. در طول مدت آزمون تمامی کارکنان موظف به همکاری با معاونت آموزشی در اجرای هرچه بهتر و امن آزمون هستند. امتحان دروس عمومی و معارف در هر واحد با هماهنگی استان می تواند به صورت برخط برگزار شود.

دستورالعمل فنی فرآیند اجرایی نحوه برگزاری امتحانات در محل سکونت و امتحانات برخط دانشجویان، متعاقبا” از طریق مرکز فناوری اطلاعات و شبکه علمی دانشگاه آزاد azmoon99.iau.ac.ir ابلاغ خواهد شد.

در این بخشنامه آمده است که با توجه به پراکندگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و نظر به این که شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا در مناطق مختلف متفاوت است، شروع به تحصیل دانشجویان، علی‌الخصوص کارآموزی در عرصه و مواردی که در عرصه‌های بالینی بیمارستانی برگزار می‌شود به روسای استان‌ها تفویض تا با هماهنگی مقامات و مسئولین استانی منطقه صورت پذیرد. برای حضور دانشجویان بالینی از تاریخ 99/3/17 با اولویت کارورزان و کارآموزان رشته‌های مختلف برنامه‌ریزی و اقدام شود.

برای حضور دانشجویان رشته دندانپزشکی با اولویت دانشجویان مقطع دکتری تخصصی و دانشجویان سال آخر، برنامه‌ریزی شود و به نحوی اقدام شود که آموزش سایر دانشجویان و انجام آموزش‌های عملی به خصوص در مواردی که مستلزم انجام کار درمانی با بیمار است به صورت گروهی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به نوبت در دانشگاه حضور یابند.

ارائه دروس عملی و آزمایشگاهی کلیه رشته‌ها ( azmoon99.iau.ac.ir ) در مواردی که مستلزم تماس با بیمار نیست در گروه‌های کوچک‌تر که امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی میسر باشد، انجام شود و برای مواردی که مستلزم کار با بیمار است به صورت گروهی و در نوبت‌های مختلف با حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت پذیرد.

در رابطه با کارآموزی دانشجویان رشته پزشکی با توجه به اعلام قبلی وزارت بهداشت با استفاده حداکثری از امکانات آموزشی بخش درمانگاهی یا آموزش الکترونیک میزان بخش‌ها را می توان کاهش داد تا زمان بین 120-105 روز جبران شود و سپس آموزش به صورت روال عادی با توجه به شرایط روز ادامه یابد.

دانشجویان مقطع کارشناسی ( azmoon99.iau.ac.ir ) چنانچه بتوانند در خصوص کارآموزی در عرصه از بیمارستان‌ها یا مراکز درمانی شهر محل سکونت خود که مورد تایید دانشکده است، پذیرش اخذ کنند، برگزاری کارآموزی با هماهنگی واحد مبدأ با واحد دانشگاهی شهر محل سکونت (جهت نظارت) بلامانع خواهد بود.

گذراندن دوره کارآموزی دانشجویان رشته دامپزشکی، در صورت ارائه با تقاضای شخصی و کسب مجوز از کلینیک یا بیمارستان مورد تایید سازمان دامپزشکی در شهر مورد تقاضا بلامانع خواهد بود.

در این بخشنامه تأکید شده است: با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم انجام مکاتبات واحدهای دانشگاهی در خصوص اخذ مجوز ادامه تحصیل برای دانشجویانی که دارای مشکل آموزشی هستند، در صورت صدور مجوز از مراجع ذیصلاح و تایید مدیر گروه و آموزش واحد دانشگاهی مربوطه مبنی بر حضور دانشجویان در کلاسهای مجازی، واحدها/مراکز دانشگاهی می­توانند نسبت به ثبت دروس اقدام کنند.

در خصوص آن دسته از دانشجویانی که حائز شرایط اخذ رساله / پایان نامه و آزمون جامع دوره دکتری تخصصی بوده و تاکنون موفق به ثبت آن نشده اند، با تایید گروه و آموزش واحد دانشگاهی و رعایت سایر ضوابط و مقررات آموزشی ثبت آنها امکان پذیر است.

نحوه برگزاری امتحانات پایان نیمسال دانشگاه آزاد azmoon99.iau.ac.ir

  1. ۱- امتحان مقطع کارشناسی حضوری و امتحانات مقطع ارشد در خصوص کلاس های بیش از ۱۰ نفر به صورت حضوری می باشد.
  2. ۲- امتحانات دوره دکتری به صورت برخط و کلاس های ارشد زیر ۱۰ نفر نیز غیرحضوری و با نظر استاد مربوطه برگزار می گردد. ( ضبط این امتحانات لازم است)
  3. ۳- حداکثر تا تاریخ ۲۰ خرداد زمان بندی جدید امتحانات اعلام می شود.
  4. ۴- امتحانات طی۴ هفته در فاصله ۲۴ خرداد تا ۱۹ تیر ماه برگزار می گردد.
  5. ۵- نحوه برگزاری امتحانات دروس عمومی و معارف تا روز دوشنبه اطلاع رسانی خواهد شد.
  6. ۶- دانشجویان شهرستانی که منع آموزشی ندارند، با ثبت نام در سامانه azmoon99.iau.ac.ir می توانند در صورت اخذ تایید از سامانه در شهر محل سکونت خود امتحان دهند.

بیشتر بخوانید: azmoon.org سایت دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: سایت سنجش دانشگاه آزاد azmoon.iau.ir

azmoon99.iau.ac.ir

azmoon99.iau.ac.ir

برچسب ها

سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد azmoon99.iau.ac.ir نحوه ورود به سایت تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

سامانه تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد, azmoon99.iau.ac.ir , نحوه ورود به سایت تغییر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد

در صورت نیاز به مشاوره درباره:

azmoon99.iau.ac.ir

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید.

909-907-1375

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل