جدیدترین اخبار دانشگاه علمی کاربردیمهمترین اتفاقات تحصیلی امروز

جزئیات و زمانبندی ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن 98

روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی در اطلاعیه ای که در سایت این دانشگاه انتشار یافت جزئیات ثبت نام مجدد تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی را تشریح نمود. بر این اساس زمانبندی شروع این ثبت نام مشخص گردید. در ادامه می تواند متن کامل این اطلاعیه را مشاهده نمایید :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محسن محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از زمان ثبت نام (غیرحضوری) پذیرفته‌ شدگان مرحله « تکمیل ظرفیت مجدد » دوره‌های کاردانی و کارشناسی (ناپیوسته) مهرماه 98 دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه، تا 22 فروردین ماه 99 خبر داد.

جزئیات و زمانبندی ثبت نام مجدد تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن 98

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در این خصوص گفت: با توجه به اعلام نتایج قطعی پذیرش مرحله « تکمیل ظرفیت مجدد » دوره‌ های کاردانی حرفه‌ ای، کاردانی فنی، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی در بهمن‌ ماه سال 98، پذیرفته‌ شدگان دوره‌ های مذکور می‌ بایست با توجه به راهنمای ثبت شده در سامانه جامع آموزشی هم آوا نسبت به بارگذاری مدارک (به صورت غیرحضوری) در سامانه مذکور اقدام کنند و اطلاع‌رسانی در این خصوص به عهده مراکز آموزشی می‌ باشد.

وی افزود: این دسته از پذیرفته‌ شدگان دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره‌ های کاردانی از روز دوشنبه مورخ 26 اسفند ماه و در دوره‌ های کارشناسی از روز سه‌ شنبه مورخ 27 اسفند ماه سال جاری، تا ساعت 24 روز جمعه 22 فرودین‌ ماه سال 1399 می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

دکتر محسن محمدزاده بیان کرد: زمانبندی سایر فرآیند های مربوط از قبیل ثبت‌ نام، انتخاب واحد و ثبت مغایرت (اعم از موثر و غیر موثر) که می‌ بایست توسط واحد های استانی، مراکز آموزشی و پذیرفته‌ شدگان به صورت حضوری انجام پذیرد، در سال 1399 متعاقباً اعلام خواهد شد.

می توانید با کلیک بر روی این موضوعات اطلاعاتی مناسبی درباره تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی و سامانه هم آوا کسب نمایید.

منبع

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات ثبت نام مجدد تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی و یا دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ندای مشاور در ارتباط باشید.
تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵
تماس از استان تـهران با تلفن ثابت: ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴
تماس از طریق همراه اول با شماره: ۹۹۲۲۱۱۰۶
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *