سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

نتایج دانشگاه علمی کاربردی شیراز 96-97

نتایج دانشگاه علمی کاربردی شیراز 96-97

نتایج دانشگاه علمی کاربردی شیراز 96-97

نتایج دانشگاه علمی کاربردی شیراز سالتحصیلی 97 - 96 اعلام شد

داوطلبان عزیز میتوانند برای اطلاع از نتایج دانشگاه علمی کاربردی و دریافت کارنامه دانشگاه علمی کاربردی با شماره زیر تماس بگیرند

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

www.sanjesh.org

سامانه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 96-97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز از طریق انتخاب رشته ای صورت می گیرد که با وجود بدون آزمون بودن آن احتمال عدم قبولی نیز در آن وجود دارد ، از این رو داوطلبان بایستی برای انتخاب رشته دقت لازم را داشته باشند. پذیرش این دانشگاه از طریق سایت سنجش صورت می گیرد و تمام مراحل آن از انتخاب رشته گرفته تا اعلام نتایج انتخاب رشته از طریق سایت سنجش صورت می گیرد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز

اعلام نتایج انتخاب رشته کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و اعلام نتایج انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی همانگونه که اشاره شد از طریق سایت سنجش صورت می گیرد این نتایج معمولا در در حدود دو هفته پس از اتمام انتخاب رشته این دانشگاه بر روی سامانه سنجش قرار می گیرد. از این رو داوطلبان عزیز بایستی در این بازه زمانی با مراجعه به سایت سنجش نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام نمایند.

نحوه دریافت نتایج کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز 97-96

داوطلبان عزیز در بازه زمانی مشخص شده با مراجعه به سایت sanjesh.org و بخش علمی کاربردی که در نوار ابزاری که در سمت راست سایت سنجش قرار گرفته شده است ورود نموده و با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری که در زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی برای آنها صادر شده است می توانند نتایج بدون آزمون علمی کاربردی را مشاهده فرمایند.

مراحل پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی پس از اعلام نتایج

داوطلبانی که پس از اعلام نتایج در یکی از کد رشته های انتخابی قبول شده اند بایستی ابتدا با در دست داشتن مدارک مشخص شده در سایت دانشگاه علمی کاربردی، به واحد مربوطه که در آن قبول شده اند مراجعه نمایند و نسبت به تشکیل پرونده و همچنین ثبت نام اولیه اقدام کنند که در این مرحله به داوطلبان کد ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی داده می شود که تمام مراحل انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی و پرداخت شهریه دانشگاه علمی کاربردی در این سایت صورت می گیرد.

برای دریافت نتایج دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از نحوه ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه ندای مشاور تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 96-97

دانشگاه جامع علمی کاربردی در چند ترم اخیر اقدام به ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی شیراز نموده است. بدین صورت که داوطلبانی که متقاضی شرکت در دوره های بدون آزمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و دوره های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی می باشند در صورتی که نمره قبولی در رشته محل های انتخاب شده را کسب نکرده باشند این فرصت را دارند تا در مرحله تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی 96-97 و تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 96-97 شرکت کرده و شانس خود را برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی مجددا آزمایش نمایند.

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 96-97 می توانید با مشاورین ندای مشاور تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور