سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

میزان شهریه دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی 96-97

میزان شهریه دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی 96-97

میزان شهریه دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی 96-97

دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی از جمله دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری می باشند که بعنوان مراکز نیمه دولتی نیز شناخته می شوند. شرایط دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی مشابه دانشگاه آزاد و سراسری می باشد به اینصورت که حضور در کلاس ها اجباری می باشد و داوطلب حتما باید در کلاس حضور داشته باشد.

دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی معمولا امکانات نسبتا کمتری از دانشگاه آزاد دارند و از لحاظ محیط دانشگاهی نیز به گستردگی دانشگاه آزاد نیستند که البته میزان شهریه دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی نیز کمتر می باشد. ثبت نام در این دانشگاه ها بصورت با کنکور و بدون کنکور صورت می پذیرد. همان گونه که می دانید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی از طریق سازمان سنجش و همراه با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور صورت می پذیرد. در واقع برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی باید از طریق دفترچه ثبت نام براساس سوابق تحصیلی اقدام نمایید.

شهریه دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی از دانشگاه آزاد کمتر می باشد ولی از دانشگاه علمی کاربردی بیشتر است و تقریبا مابین میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه دانشگاه آزاد است.

کانال تلگرام گروه آموزشی سفید

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی 96-97

همانگونه که گفته شد میزان شهریه دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی مابین شهریه دانشگاه آزاد و شهریه دانشگاه علمی کاربردی می باشد که معمولا در مقطع کارشناسی بین بازه 700 هزار تومان تا یک ملیون تومان می باشد که بسته به رشته و دانشگاه می تواند کمی بالاتر یا پایین تر باشد.

داوطلبان توجه داشته باشند میزان شهریه دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی 96-97 برای رشته های بدون کنکور و با کنکور یکسان می باشد.

میزان شهریه دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی

میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی 96-97

دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی در مقطع کارشناسی ارشد به دو صورت بدون کنکور و با کنکور پذیرش دانشجو انجام می دهند. داوطلبان عزیزی که می خواهند وارد این دانشگاه شوند باید میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی 96-97 بصورت تقریبی مابین 1.500.000 تا 2.000.000 در نظر داشته باشند که بستگی به رشته و تعداد واحد انتخابی دارد.

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی داشته باشند می توانند از مشاوران گروه آموزشی سفید کمک بگیرید برای ارتباط با مشاوران مرکز از طریق تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

داوطلبان عزیز در صورتی که در حال تحقیق درباره دانشگاه ها می باشد مطالب میزان شهریه دانشگاه پیام نور 96-97 ، میزان شهریه دانشگاه آزاد 96-97 ، میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی 96-97 می تواند برای شما مفید باشد.

منبع : میزان شهریه دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی – غیردولتی 96-97

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور