سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

میزان شهریه مدارس تیزهوشان 96-97

میزان شهریه مدارس تیزهوشان 96-97

میزان شهریه مدارس تیزهوشان 96-97

مدارس تیزهوشان از جمله مدارس بسیار پرطرفدار در سطح کشور می باشند که هر ساله بر تعداد متقاضیان ورود به این مدارس افزوده می گردد. مدارس تیزهوشان بدلیل داشتن سطح علمی بالا و آمار قبولی بالا در کنکور سراسری سبب شده اند که والدین زیادی خواستار ورود فرزندانشان به این مدارس گردند. میزان شهریه مدارس تیزهوشان نیز در مقایسه با مدارس دیگر نسبتا بهتر بوده و خیلی بالا نمی باشد.

داوطلبان و والدین عزیز قبل از اینکه به میزان شهریه مدارس تیزهوشان 96-97 بپردازیم توضیحاتی درباره مدارس تیزهوشان می دهیم که می تواند مفید باشد در صورتی که مایل به خواندن این توضیحات نیستید می توانید به پایین صفحه مراحعه نمایید.

طبق تجریه چند ساله ای که در زمینه مدارس تیزهوشان داشته ایم متوجه شده ایم که بسیاری از والدین فشار بسیار زیادی را بروی دانش آموزان وارد می کنند تا حتما در آزمون تیزهوشان قبول شوند و بیش تر از اینکه به فکر سطح علمی فرزندانشان باشند به زبان خیلی عامیانه بیش تر بدنبال این هستند که در بین آشناها و دوستان از خود و فرزندانشان تعریف نمایند و به اصطلاح خیلی عامیانه کلاس بگذارند و حتی با اینکه میزان شهریه مدارس تیزهوشان برایشان سنگین می باشد باز هم می خواهند حتما فرزندشان وارد این مدارس شود.

کانال تلگرام تیزهوشان

شهریه مدارس تیزهوشان

این در حالی است که تجربیات نشان می دهد بسیاری از دانش آموزان بعد از ورود به مدارس تیزهوشان و فشاری که این مداری بر روی دانش آموزان می آورند به نوعی از درس خسته شده و دچاره افت شدید می شوند که حتی بعد از خروج ار این مدارس نیز باز این درس گریزی در این دانش آموزان همچنان باقی می ماند .

پس والدین عزیز قبل از اطلاع از میزان شهریه مدارس تیزهوشان 96-97 حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که نباید با فرزندان خود به گونه ای رفتار کنید که احساس کنند این آزمون بزرگترین آزمون زندگیشان می باشد و اگر قبول نشوند یعنی بهره هوشی خیلی پایینی دارند. خب برویم سر اصل مطلب:

میزان شهریه مدارس تیزهوشان

میزان شهریه مدارس تیزهوشان 96-97 در هر استان و شهر متفاوت از دیگری می باشد و میزان ثابتی نمی باشد ولی طبق مصوبه آموزش پرورش میزان شهریه مدارس تیزهوشان نصف شهریه مدارس غیرانتفاعی تصویب شده برای آن شهر می باشد. که حتی ممکن است منطقه به منطقه نیز شهریه تیزهوشان متفاوت باشد.

پس برای اطلاع از شهریه مدارس تیزهوشان 96-97 می توانید به آموزش پرورش منطقه خود مراجعه کرده و با اطلاع از میزان شهریه تصویب شده مدارس غیرانتفاعی میزان شهریه مدارس تیزهوشان را بدست آورید.

کانال تلگرام تیزهوشان

در آخر در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی برای قبولی در مدارس تیزهوشان و هر سوال دیگری درباره مدارس تیزهوشان داشته باشید می توانید از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای ارتباط با مشاوران مرکز از طریق تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

در صورتی در حال تحقیق درباره مدارس هستید مطالب ، میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی  ، ثبت نام مدارس نمونه دولتی ، ثبت نام مدارس شاهد می تواند برای شما مفید باشد.

منبع : میزان شهریه مدارس تیزهوشان 96-97

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور