سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی 96-97

میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی 96-97

میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی 96-97

مدارس غیرانتفاعی در سال های اخیر فعالیت زیادی را در آموزش دانش آموزان بر عهده داشته اند. مدارس غیرانتفاعی بدلیل داشتن ویژگی های خاص خود سبب شده اند والدین به سمت این مدارس سوق پیدا نمایند. از جمله ویژگی های این مدارس نسبت به مدارس دولتی می توان به تعداد دانش آموزان کمتر مدارس غیرانتفاعی نسبت به مدارس دولتی ، امکانات آموزشی بیشتر این مدارس نسبت به مدارس دولتی اشاره کرد. البته این امکانات با پرداخت شهریه مدارس غیرانتفاعی میسر می باشد.

میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی

میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی مقدار ثابتی برای تمامی مدارس در کشور نیست و بسته به منطقه و شهر متفاوت می باشد. میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی 96-97 و سال های دیگر از طریق اداره آموزش پرورش تصویب و اعلام می گردد. لذا برای اطلاع از میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی باید به آموزش پرورش مراجعه نمایید.

کانال تلگرام گروه آموزشی سفید

داوطلبان و والدین عزیز توجه داشته باشید که تخطی از میزان شهریه تصویب شده آموزش پرورش در سطح کشور زیاد اتفاق می افتد که حتی دیده شده تا چهار برابر میزان شهریه تصویب شده از دانش آموزان دریافت شده است. لذا والدین عزیز در صورت دیدن این تخطی ها از میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی 96-97 مصوب آموزش پرورش می توانند با مراجعه به این اداره مراتب گزارش تحطی این مدارس را انجام دهند.

بخش مشارکت های مردمی در اداره آموزش پرورش مسئول رسیدگی به مدارس نمونه دولتی آن منطقه می باشد.

شهریه مدارس غیرانتفاعی

در پایان والدین و داوطلبان عزیز در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی و هر سوال دیگری می توانند از مشاوران مرکز آموزشی سفید کمک بگیرند. برای ارتباط با مشاوران می توانید با شماره ثابت با شماره زیر تماس بگیرید

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

در صوتی که در حال تحقیق درباره مدارس هستید مطالب میزان شهریه مدارس تیزهوشان 96-97 ، ثبت نام مدارس شاهد ، ثبت نام مدارس نمونه دولتی ، ثبت نام مدارس تیزهوشان می تواند برای شما مفید باشد.

 میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی 96-97

 منبع : میزان شهریه مدارس غیرانتفاعی 96-97

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور