سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 96-97

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 96-97

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 96-97

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های فعال در بخش تحصیلات تکمیلی می باشد که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز دانشجو جذب می کند. بدلیل بالا بودن میزان شهریه دانشگاه آزاد و بقیه دانشگاه ها بسیاری از داوطلبان تمایل دارند در مقطع کارشناسی ارشد وارد دانشگاه پیام نور شوند. همچنین بدلیل اینکه بسیاری از داوطلبانی که وارد مقطع کارشناسی ارشد می شوند شاغل نیز هستند برای همین دانشگاه پیام نور یک امتیاز خاص نیز برای این عزیزان محسوب می گردد که بدون حضور در کلاس بتوانند ادامه تحصیل دهند. در ادامه درباره نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 96-97 توضیح می دهیم با ما همراه باشید:

شرایط ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که در مقطع کارشناسی ارشد ، دانشگاه پیام نور به سه صورت پذیرش دانشجو دارد که بصورت تفکیک شده بیان می کنیم:

1- ثبت نام از طریق کنکور کارشناسی ارشد

2- ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور

3- ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

خب حالا با نحوه پذیرش در کارشناسی ارشد پیام نور آشنا شدیم. ثبت نام از طریق کنکور کارشناسی ارشد که واضح می باشد و نیاز به توضیح خاصی ندارد شما ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری که از طریق سایت sanjesh.org صورت می پذیرد را انجام می دهید و در آزمون کارشناسی ارشد سراسری شرکت می کنید و بعد از اینکه رتبه شما اعلام شد می توانید در انتخاب رشته از بین رشته های پیام نور انتخاب واحد نمایید.

تلگرام دانشگاه پیام نور

در خصوص ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور مطلب مهم این است که هر داوطلبی نمی تواند ثبت نام نماید و این نوع ثبت نام با یکسری شرایط خاص انجام می پذیرد. شرایط خاصی که این نوع پذیرش دارد برای داوطلبان ممتاز می باشد. شرایط اختصاصی کلی به این صورت می باشد.

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

1- کلیه حائزین شرایط درخواست کننده دوره کارشناسی ارشد شامل استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براساس حداقل معدل 16 برای رشته های غیر علوم انسانی و 17 برای رشته های علوم انسانی و سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس امتیازات حاصل از معدل و سایر شاخص های مرتبط ارزیابی و براساس ظرفیت 10 درصدی برای هر یک از رشته/محل های انتخابی گزینش علمی خواهند شد.

2- پذیرش دانش آموختگان واجد شرایط در هر سال تحصیلی تنها برای یک بار و فقط در همان سال در رشته همنام و متجانس امکان پذیر است.

و چندین بند اختصاصی دیگر می باشد که داوطلبان با داشتن این شرایط می توانند ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور خود را انجام دهند.

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 96-97

ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور نیز شیوه پذیرش مختص دانشگاه پیام نور می باشد که در این نوع پذیرش ابتدا داوطلب با شروع ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از طریق سایت www.sanjesh.org ثبت نام می کند و سپس چندین کتاب به داوطلب معرفی میگردد و داوطلب با مطالعه این مطالب در آزمون شرکت کرده و در صورت پذیرش این کتب معرفی شده بعنوان ترم یک داوطلب محسوب می گردد. برای اطلاعات کامل درباره فراگیر پیام نور به روی لینک ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور کلیک نمایید.

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی و هر سوال دریگری در ارتباط با دانشگاه پیام نور داشته باشند می توانند از مشاوران گروه آموزشی سفید کمک بگیرند. برای ارتباط با مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

تلگرام دانشگاه پیام نور

اگر در حال تحقیق درباره دانشگاه ها هستید مطالب ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ، میزان شهریه دانشگاه پیام نور ، میزان شهریه دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می تواند برای شما مفید باشد.

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 96-97

منبع : ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 96-97

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور