سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از حساس ترین مقاطع تحصیلی هر دانش آموز می باشد که می تواند آینده و مسیر زندگی یک داوطلب را بطور کامل تغییر دهد. همانگونه که می دانید کنکور سراسری و دانشگاه آزاد چند سالی است که ادغام شده اند و این دو دانشگاه در انتخاب رشته از هم جدا می شوند. انتخاب رشته کنکور سراسری در سایت sanjesh.org صورت می پذیرد ولی انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سایت آزمون این دانشگاه به نشانی azmoon.org صورت می پذیرد.

سایت دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 نیز در همین سایت www.azmoon.org قرار می گیرد. داوطلبان عزیز برای دانلود دفترچه به این سایت وارد شده و در ابتدای صفحه لینکی با عنوان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 قرار داده شده است که باید روی این لینک کلیک کنید. با کلیک بر روی این لینک وارد صفحه ای می شوید که در منو سمت راست چندین گزینه وجود دارد که یکی از گزینه ها دانلود دفترچه راهنما می باشد. که با کلیک بر روی این گزینه می توانید دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 را دانلود نمایید.

در زیر لینک دریافت دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 در منو سمت راست گزینه ای به نام محل های دانشگاهی نیز قرار داده شده است که با کلیک بر روی این گزینه می توانید بصورت آنلاین رشته ها و محل های دانشگاهی را چک کنید که بسیار راحت تر می باشد. در این صفحه دو روش جستجو قرار داده شده است که در یک روش براساس نوع رشته جستجو می کنید و در روش دیگر براساس نوع دانشگاه.

برای مثال شما در بخش اول رشته مهندسی برق را انتخاب می کنید که به صورت لیست وار نشان می دهد کدام دانشگاه ها این رشته را می پذیرند. در حالت دوم شما یک واحد دانشگاهی مثلا تهران جنوب را انتخاب می کنید و لیست رشته های ارائه شده این دانشگاه را نشان می دهد.

تلگرام دانشگاه آزاد

لینک دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

در این قسمت نیز لینک دریافت دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 به محض منتشر شدن قرار داده می شود که می توانید با کلیک بر روی لینک زیر دفترچه رو دانلود کنید.

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

داوطلبان عزیز در صورت نیاز به مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 می توانید با مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید با سابقه چندین ساله در زمینه انتخاب رشته حضوری و تلفنی در ارتباط باشید. برای ارتباط با مشاوران مجرب مرکز از طریق تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

مطالب انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 ، دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 ، تکمیل ظرفیت انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 ، تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96-97 می تواند برای شما مفید باشد.

برای ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه ها می توانید از مطالب ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون رشته های پیراپزشکی استفاده کنید.

منبع : دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور