سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد 96-97

دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد 96-97

دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد 96-97

دانشگاه آزاد اسلامی از جمله دانشگاه هایی می باشد که هم بصورت با آزمون و هم بصورت بدون آزمون جذب دانشجو می کند. ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در سال دوبار برای داوطلبان ورود مهر ماه و بهمن ماه صورت می پذیرد. داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ابتدا باید دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد 96-97 را دانلود کنند تا بتوانند از لیست رشته ها و محل ها اطلاع داشته و بر اساس آن ثبت نام خود را انجام دهند. برای دانلود مستقیم دفترچه و آموزش دانلود از سایت مرجع با ادامه مقاله همراه باشید.

سایت دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد 96-97

لینک دانلود دفترچه در انتهای صفحه قرار داده شده است برای دانلود سریع می توانید به پایین صفحه مراجعه کنید برای دانلود از سایت مرجع با ادامه مقاله همراه باشید. برای دانلود از سایت مرجع شما باید وارد سایت آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org شوید با ورود به این سایت شما چهار لینک مشاهده می کنید که عبارتند از:

ثبت نام بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

شما با انتخاب مقطع تحصیلی مناسب با شرایط خود روی مقطع تحصیلی کلیک می کنید با کلیک بر روی هر کدام از لینک ها وارد صفحه ای می شوید که در سمت راست خود چندین گزینه می بینید. گزینه اول دریافت دفترچه راهنما می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد 96-97 را دانلود کنید.

دانلود دفترچه بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای دانلود دفترچه بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز وارد سایت azmoon.org شده و بر روی لینک ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کلیک کرده و وارد صفحه ای می شوید که در سمت راست چندین گزینه دارید که با کلیک برروی دریافت دفترچه راهنما می توانید دفترچه بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دانلود کنید.

تلگرام دانشگاه آزاد

دانلود دفترچه بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

برای دانلود دفترچه بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد نیز وارد سایت www.azmoon.org شده و با کلیک بر روی گزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد و لینک ثبت نام دکتری پژوهش محور وارد صفحه ای شده که در سمت راست با کلیک بر روی گزینه دریافت دفترچه می توانید دفترچه را دانلود نمایید. برای دریافت دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 96 97 می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

دانلود دفترچه ها بدون آزمون دانشگاه آزاد با لینک مستقیم

دفترچه بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

دفترچه بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد

دفترچه بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

دفترچه بدون آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

دفترچه بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دفترچه بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

دفترچه دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد

مشاوره ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 96 - 97

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به راهنمایی داشته باشند می توانند از مقاله ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد کمک بگیرند در این مقاله کلیه مراحل ثبت نام بدون آزمون بطور کامل بیان شده است.

در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی داشته باشید یا هر سوال دیگری درباره دانشگاه آزاد در زمینه ثبت نام و انتخاب رشته و .. داشته باشید می توانید از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای ارتباط با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

برای ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه ها می توانید از مطالب ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون رشته های پیراپزشکی ، دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه پیام نور استفاده کنید.

منبع : دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد 96-97

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور