سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

مشاوره دانشگاه جامع علمی کاربردی

لیست رشتمشاوره دانشگاه علمی کاربردیه های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی با بهره مندی از شعبات بسار زیاد در سراسر کشور توانسته است بخش زیادی از تقاظای تحصیلات در کشور را پاسخگو باشد.این دانشگاه در دو مقطع نسبت به پذیرش دانشجو اقدام نموده است در این بخش به توضیح شرایط و نحوه پذیرش  در این این دانشگاه می پردازیم.

انتخاب رشته دانشگاه  علمی کاربردی

برای تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی با وجود بدون آزمون بودن آن ابتدا باید انتخاب رشته نمود ، برای انتخاب رشته در دانشگاه جامع علمی کاربردی سی اولویت در نظر گرفته شده است پس این بدین معناست که انتخاب رشته در دانشگاه جامع علمی کاربردی از اهمیت زیادی برخوردار است و چه بسا با انتخاب رشته نامناسب و غیر کارشناسی شده این امکان وجود دارد که حتی داوطلب در هیچ کدام از رشته محل ها قبول نشود.گروه آموزشی سفید برای این منظور کادری در اختیار دارد که برای این کار آموزش های لازم را دارا می باشند و راهنمای خوبی برای داوطلبین عزیز می باشند.

مقاطع تحصیلی در دانشگاه جامع علمی کاربردی

در دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پذیرش انجام می گیرد و داوطلبین عزیز مجاز به تحصیل تنها در این دو مقطع می باشند.طول دوره تحصیل در این دو مقطع چهار ترم می باشد که دوسال طول می کشد.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

ویژگی های رشته های تحصیلی دانشگاه جامع علمی کاربردی

یکی از ویژگی های خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی رشته های تحصیلی آن است. رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی در پنج زیر گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، فرهنگ و هنر و کشاورزی دسته بندی می شود.رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کمی متفاوت با سایر دانشگاه ها است.برخی رشته ها در این دانشگاه جزی تر است بنابراین اطلاعاتی که برای این رشته ها باید کسب نمود بسیار متفاوت با سایر دانشگاهاست و آن تعریف کلیشه ای که در مورد رشته های تحصیلی در جامعه وجود دارد گاهی در مورد دانشگاه علمی جامع کاربردی صدق نمی کند. از این رو متاسفانه برخی به اشتباه و از روی کم اطلاعی رشته ای را انتخاب می کنند در زمان مواجهه با این رشته پی به انتخاب نادرست خود می برد. مشاورین گروه آموزشی سفید با اطلاع از چارت درسی و بودجه بندی رشته های تحصیلی در دانشگاه  علمی کاربردی این امکان را برای افراد می دهند تا با چشمانی باز نسبت به انتخاب رشته در دانتشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند.داوطلبین عزیز می توانند برای اطلاع از سرفصل دروس و واحدهایی که برای هر کدام از رشته های دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مشاوره دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند با مشاورین گروه آموزشی سفید در تماس باشند.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید
 

تلگرام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی

اولین شرط پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک دیپلم است. بنابراین دانشجویانی که خواهان تحصیل در دانشگاه علمی جامع کاربردی هستند ، نسبت به بقیه دانشگاه ها یک سال زود تر امکان تحصیل در دانشگاه ها را خواهند یافت. که این خود یک امتیاز خوب برای این افراد است. همچنین داشتن معدل مناسب یکی دیگر از امتیاز های مهم برای این افراد به حساب می آید.

برای اطلاع از سایر ضوابط پذیرش و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی و مشاوره تحصیلی  و همچنین مشاوره دانشگاه جامع علمی کاربردی با مشاورین ما در گروه آموزشی سفید در تماس باشید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

ظرفیت های دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی در دو ظرفیت مجزایی پذیرش دارد. این دو ظرفیت شامل آزاد و شاغل می باشد.ظرفیت آزاد برای داوطلبین عادی  است که در زمینه رشته ای که می خواهند تحصیل کنند شاغل نمی باشند. و ظرفیت شاغل نیز برای افرادی می باشد که در زمینه رشته مورد دلخواه و درخواست خود شاغل هستند البته برای هر کدام از گروه های شغلی تعریف خاصی وجود دارد.داوطلبین عزیز برای اطلاع از تعاریفی که برای شاغل در هر کدام از رشته ها قرار داده اند و مشاوره دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند با مشاورین ما در گروه آموزشی سفید در تماس باشند.

در صورتی که می خواهید بصورت بدون آزمون در دانشگاه ها ثبت نام نمایید مطالب ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ،ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد  ، لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ، لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور

و  برای اطلاع از میزان شهریه دانشگاه های مختلف به لینک میزان شهریه دانشگاه آزاد ، میزان شهریه دانشگاه پیام نور ، میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی مراجعه فرمایید.

 

منبع : شاوره دانشگاه جامع علمی کاربردی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور