سامانه ندای مشاور

تلفن 9099071375

مشاوره دانشگاه آزاد

مشاوره دانشگاه آزاد

مشاوره دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد یکی از برند های اصلی تحصیلات دانشگاهی در کشور به حساب می آید که از قدمت بالایی برخوردار است و بیش از سه دهه از شروع فعالیت های آموزشی آن می گذرد. این دانشگاه با بهره مندی از کادر اداری و هیئت علمی مجرب به خوبی توانسته است بخش زیادی از دانشجویان را در مقاطع مختلف تحصیلی جذب کند.در این بخش به بررسی اجمالی در زمینه دانشگاه آزاد و مشاوره دانشگاه آزاد خواهیم پرداخت.

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد

از ابتدای تشکیل دانشگاه آزاد پذیرش در این دانشگاه از طریق آزمونی جدا از آزمون سراسری انجام می گردید که این خود باعث برخی مشکلات برای داوطلبین عزیز می شد به واسطه همین مشکل و در جهت رفع آن با تصویت هئیت امنای دانشگاه و تایید مراکز بالادستی و وزارت علوم چند سالی است که  یک آزمون مشترک هم برای دانشگاه های سراسری و هم برای دانشگاه آزاد صورت گرفت و داوطلبین با یک آزمون مشترک نسبت به پذیرش در دانشگاه آزاد اقدام می نمایند.

پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در چند سال اخیر به دنبال بالا رفتن تقاضای تحصیل در این دانشگاه با کسب مجوز های لازم از مراکز بالادستی اقدام به پذیرش بدون آزمون در اکثر رشته های تحصیلی خود نموده است.دانشجویانی که در این دانشگاه بدون آزمون مورد پذیرش قرار می گیرند و امکان تحصیل برای آنها فراهم می شود هیچگونه تفاوتی با دانشجویانی که از طریق آزمون جذب این دانشگاه می شوند ندارند.و این خود باعث بالا رفتن اقبال عموم نسبت به این پذیرش شده است.دوستان عزیز جهت اطلاع از شرایط پذیرش و سایر ضوابط حاکم بر این نوع پذیرش و همچنین مشاوره تحصیلی و یا مشاوره دانشگاه آزاد می توانند با مشاورین گروه آموزشی سفید تماس بگیرند.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

تلگرام دانشگاه آزاد

انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد

داوطلبین عزیز پس از برگزاری آزمون مشترک و اعلام نتایج آزمون جهت پذیرش در دانشگاه آزاد باید اقدام به انتخاب رشته نمایند.این اقدام از آنجایی اهمیت دارد که با انجام یک انتخاب رشته کارشناسی شده و خوب داوطلبین به آنچه که استحقاق آن را دارند دست می یابند.اما متاسفانه مشاهده شده که برخی از داوطلبین از روی ناآگاهی دست به انتخاب رشته ای می زنند که تنیجه تلاش های خود را به باد می دهند. به همین خاطر از داوطلبین عزیز درخواست می شود برای انجام انتخاب رشته به افرادی که در این زمینه تجربه و تخصص کافی بهره مندند مراجعه کنند. همچنین داوطلبین عزیز می توانند هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی با کمک مشاورین گروه آموزشی سفید نسبت به انتخاب رشته با آزمون خود برای دانشگاه آزاد و یا مشاوره دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد

همانگونه که در بخش  های قبلی توضیح داده شده دانشگاه آزاد در چند سال اخیر اقدام به پذیرش بدون آزمون نموده است.برای این منظور در بازه زمانی اواسط مرداد ماه این سامانه فعال می شود ولی از آنجایی که پذیرش بدون آزمون صورت می گیرد و تنها با یک انتخاب امکان پذیرش برای افراد فراهم می شود از این رو داوطلبین عزیز باید اطلاعات کافی و مناسب نسبت به رشته های تحصیلی و سرفصل دروس ارائه شده را داشته باشند. گروه آموزشی سفید در این زمینه آمادگی خود را جهت انجام مشاوره دانشگاه آزاد اعلام می دارد.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد نیر اقدام به پذیرش بدون آزمون نموده است که البته  پذیرش در این مقطع تحصیلی دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد.داوطلبین عزیز در صورت تمایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد  به صورت بدون آزمون می توانند به مقاله ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مراجعه و یا از مشاورین گروه آموزشی سفید در این مقطع  توضیحات کامل را دریافت نمایند.

مشاوره دکتری دانشگاه آزاد

تحصیلات در مقطع دکتری از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین دانشگاه هایی که اقدام به پذیرش دانشجو در این مقطع مهم دارند باید استاندارد های لازم را دارا باشند.دانشگاه آزاد خوشبختانه با دارا بودن استاندارد های لازم اقدام به پذیرش در این مقطع نموده است.و همچنین مشاورین گروه آموزشی سفید در زمینه های پذیرش با آزمون دکتری ، پذیرش بدون آزمون دکتری ، پذیرش دکتری پژوهش محور ، انتخاب رشته دوره دکتری آماده ارئه مشاوره می باشد.

برای اطلاعات تکمیلی به  ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد مراجعه نمایید.

شماره تماس مرکز مشاوره سفید

 

منبع : مشاوره دانشگاه آزاد

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور

تلگرام سامانه ندای مشاور

اطلاع رسانی تمامی آزمون ها

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

آزمون مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

مقطع مورد نظر(*)
ورودی نامعتبر

همراه بدون صفر(*)
ورودی نامعتبر

سبز مشاور